Reklama
reklama

V Brně řádil zatím neznámý vandal. Poškrábal několik zaparkovaných aut

Nezměrnou dávku drzosti, možná i posilněnou nějakým alkoholem, měl dosud neznámý vandal v Žabovřeskách. Očividně znuděný si totiž pro svoji nesmyslnou zábavu vybral osm zaparkovaných aut a v předvánoční době je poškrábal.
Poškrábané auto Foto: PČR JMK
Poškrábané auto Foto: PČR JMK
Poškrábané auto Foto: PČR JMK

Nešťastným šoférům tak při pohledu na jejich plechové miláčky zbyly jen oči pro pláč. O tom, že na vozidlech musel řádit s radostí, dokládají některé vrypy o délkách přesahující až dva metry.

Policisté zatím počítají se škodou převyšující částku 85 tisíc korun. "Případ v současné době prošetřujeme pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. V případě jakýkoliv poznatků k pachateli zkontaktujte policisty z obvodního oddělení Žabovřesky na telefonní lince 974 624 202," uvedl policejní mluvčí Petr Vala.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ministr vnitra Jan Hamáček navštívil brněnské hasiče. Cestu si udělal na dvě stanice Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
19.01.2020 - 16:00
V dalším týdnu čeká brňáky opravdu nabitý program. Spousta věcí se odehraje hlavně na krajském úřadě – například přijetí indonéské velvyslankyně v České republice.
19.01.2020 - 07:30
Zaplavat si se žraloky, potopit se ke korálovým útesům, proletět se v hejnu plameňáků, prohlédnout si pandu nebo se dívat lvům přímo do očí. To vše se dá zažít v centru Brna na Radnické 6. ZOO Brno...
18.01.2020 - 16:40
Od pondělí příštího týdne čeká řidiče změna dopravy na Žabovřeské. Řidiči, kteří pojedou z Bystrce na Hlinky budou nově využívat obslužnou komunikaci, která vede mezi stávající silnicí a řekou. Po...
18.01.2020 - 07:30
Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
17.01.2020 - 19:00
Ministr vnitra Jan Hamáček předal policistům padesát tři nových aut. Jsou mezi nimi i elektromobily, které mohou občané měst spatřit v ulicích.
17.01.2020 - 15:30
Komentáře