Reklama
reklama

Unikátní charakter i vzhled. Nový Citroën C5 Aircross je SUV nové generace

Stylová jedinečnost, špičkové moderní technologie, robustní design, sebevědomí i elegantní tvary. Nový Citroën C5 Aircross zkrátka splňuje všechny atributy pravého SUV. Vlastní názor si na novinku můžete udělat v autosalonu Carling na Hviezdoslavově ulici v brněnské Slatině, u předního prodejce vozů Citroën v České republice.

Citroën C5 Aircross na první pohled upoutá širokou přední maskou, vysokou kapotou a elegancí, kterou doplňují designové prvky jako chrániče Airbump®, velká kola o průměru 720 mm, světlá výška 230 mm, kryty podvozku a podběhů kol a stylové střešní lišty ve dvoubarevném provedení. Upřednostňujete-li navíc svůj vlastní a jedinečný styl, máte díky široké škále možností pro vlastní úpravu vzhledu vybráno. Zvolte si vůz, který vás bude dokonale reprezentovat i bezpečně vozit.

Ať již cestujete kamkoliv, oceníte prostorný a vzdušný interiér a funkčnost Citroënu C5 Aircross, který se i díky exkluzivním inovacím Citroën, tlumičům s progresivními hydraulickými dorazy® a sedadlům Advanced Comfort, stává nejpohodlnějším SUV ve své kategorii.

Komfort na cestách už není jen sen. Řidiči ocení přístrojovou desku s nastavitelným digitálním displejem TFT o úhlopříčce 12,3", na němž se přímo v zorném poli zobrazují vybrané informace o jízdě, stejně jako vysoko posazené sedadlo, které přináší dobrý přehled o vozovce a zároveň i pocit bezpečí. Rodina si zase oblíbí samostatná zadní sedadla s možností sklopení či nastavení sklonu opěradla, která všem cestujícím zaručí variabilitu i maximální pohodlí. Nesporným plusem je i objem zavazadlového prostoru v rozmezí 580 až 720 l. Přibalit si o zavazadlo navíc tak už nikdy nebude problémem.

Navštivte nás v autorizovaném autosalonu Citroën Brno - CARLING AUTO na ulici Hviezdoslavova 51 v Brně a v showroomu se rozhodněte, jak bude váš nový miláček vypadat. Čekají na vás zde navíc i komplexní služby v oblasti financování, pojištění vozů, ale například i servisní práce či potřebná příslušenství.

Autor: 
PR
Aktuálně
Oznámení o muži spícím v autě s rozbitým okénkem prověřovali v sobotu po poledni strážnici ve Veslařské ulici.
25.08.2019 - 16:27
Stále se zvyšující teploty v období léta s sebou přinášejí mimo jiné také zvýšené pocení. To je do určité míry nezbytné pro zachování správné termoregulace. U některých jedinců je však vylučování...
25.08.2019 - 13:55
Chcete si dát řádně do těla, ponořit se do vodní lázně, nebo se jen tak povalovat na slunci u bazénu? Není nic snazšího než zajít do fitness či wellness centra, případně na koupaliště. Komu by se...
24.08.2019 - 11:30
Cestující městskou hromadnou dopravou si budou muset zvyknout na další výluku. Tentokrát se však jedná o jednu z největších a nejdelších. Řeč je o výluce tramvaje číslo 1, která se dotkne zejména...
24.08.2019 - 08:13
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
Komentáře