Reklama
reklama

Unikátní charakter i vzhled. Nový Citroën C5 Aircross je SUV nové generace

Stylová jedinečnost, špičkové moderní technologie, robustní design, sebevědomí i elegantní tvary. Nový Citroën C5 Aircross zkrátka splňuje všechny atributy pravého SUV. Vlastní názor si na novinku můžete udělat v autosalonu Carling na Hviezdoslavově ulici v brněnské Slatině, u předního prodejce vozů Citroën v České republice.

Citroën C5 Aircross na první pohled upoutá širokou přední maskou, vysokou kapotou a elegancí, kterou doplňují designové prvky jako chrániče Airbump®, velká kola o průměru 720 mm, světlá výška 230 mm, kryty podvozku a podběhů kol a stylové střešní lišty ve dvoubarevném provedení. Upřednostňujete-li navíc svůj vlastní a jedinečný styl, máte díky široké škále možností pro vlastní úpravu vzhledu vybráno. Zvolte si vůz, který vás bude dokonale reprezentovat i bezpečně vozit.

Ať již cestujete kamkoliv, oceníte prostorný a vzdušný interiér a funkčnost Citroënu C5 Aircross, který se i díky exkluzivním inovacím Citroën, tlumičům s progresivními hydraulickými dorazy® a sedadlům Advanced Comfort, stává nejpohodlnějším SUV ve své kategorii.

Komfort na cestách už není jen sen. Řidiči ocení přístrojovou desku s nastavitelným digitálním displejem TFT o úhlopříčce 12,3", na němž se přímo v zorném poli zobrazují vybrané informace o jízdě, stejně jako vysoko posazené sedadlo, které přináší dobrý přehled o vozovce a zároveň i pocit bezpečí. Rodina si zase oblíbí samostatná zadní sedadla s možností sklopení či nastavení sklonu opěradla, která všem cestujícím zaručí variabilitu i maximální pohodlí. Nesporným plusem je i objem zavazadlového prostoru v rozmezí 580 až 720 l. Přibalit si o zavazadlo navíc tak už nikdy nebude problémem.

Navštivte nás v autorizovaném autosalonu Citroën Brno - CARLING AUTO na ulici Hviezdoslavova 51 v Brně a v showroomu se rozhodněte, jak bude váš nový miláček vypadat. Čekají na vás zde navíc i komplexní služby v oblasti financování, pojištění vozů, ale například i servisní práce či potřebná příslušenství.

Autor: 
PR
Aktuálně
V neděli 5. května 2019 se v areálu brněnské Riviéry uskuteční již 5. ročník Festivalu těhotenství a rodiny. Pro návštěvníky je připravena řada odborných přednášek a workshopů, happening Mám svou...
19.04.2019 - 09:23
Minibus Foto: MMB
Překonat vzdálenosti na největším brněnském hřbitově pomůže zejména starším lidem minibus. Třikrát za hodinu objede hřbitov po vyznačené trase a zastaví kdekoli na znamení. Pokud se jeho využití...
18.04.2019 - 12:55
Hořící vlak Foto: HZS JMK
Osobní vagón blízko brněnského AZ Toweru začal ve středu před devátou hodinou večer hořet. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
18.04.2019 - 05:00
Losování Foto: MMB
Celkem 47 jihomoravských firem si včera odneslo kreativní voucher v podobě poukazu na spolupráci s regionálními kreativci ve výši až 100 tisíc korun. O tom, kdo si voucher odnesl, rozhodl los.
17.04.2019 - 15:53
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Ke srážce nákladního auta s dodávkou došlo dnes před sedmou hodinou ráno na silnici u Polánky poblíž Ivančic. Šedesátiletý řidič dodávky na místě svým zraněním podlehl.
17.04.2019 - 11:52
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Čtvrtý ročník festivalu Ochutnej svět nabídne 26. a 27. dubna chutě a vůně z celého světa. Návštěvníci ochutnají hmyz, africkou kuchyni nebo třeba havajské Poke.
17.04.2019 - 08:00
Komentáře