Reklama
reklama

Unikátní charakter i vzhled. Nový Citroën C5 Aircross je SUV nové generace

Stylová jedinečnost, špičkové moderní technologie, robustní design, sebevědomí i elegantní tvary. Nový Citroën C5 Aircross zkrátka splňuje všechny atributy pravého SUV. Vlastní názor si na novinku můžete udělat v autosalonu Carling na Hviezdoslavově ulici v brněnské Slatině, u předního prodejce vozů Citroën v České republice.

Citroën C5 Aircross na první pohled upoutá širokou přední maskou, vysokou kapotou a elegancí, kterou doplňují designové prvky jako chrániče Airbump®, velká kola o průměru 720 mm, světlá výška 230 mm, kryty podvozku a podběhů kol a stylové střešní lišty ve dvoubarevném provedení. Upřednostňujete-li navíc svůj vlastní a jedinečný styl, máte díky široké škále možností pro vlastní úpravu vzhledu vybráno. Zvolte si vůz, který vás bude dokonale reprezentovat i bezpečně vozit.

Ať již cestujete kamkoliv, oceníte prostorný a vzdušný interiér a funkčnost Citroënu C5 Aircross, který se i díky exkluzivním inovacím Citroën, tlumičům s progresivními hydraulickými dorazy® a sedadlům Advanced Comfort, stává nejpohodlnějším SUV ve své kategorii.

Komfort na cestách už není jen sen. Řidiči ocení přístrojovou desku s nastavitelným digitálním displejem TFT o úhlopříčce 12,3", na němž se přímo v zorném poli zobrazují vybrané informace o jízdě, stejně jako vysoko posazené sedadlo, které přináší dobrý přehled o vozovce a zároveň i pocit bezpečí. Rodina si zase oblíbí samostatná zadní sedadla s možností sklopení či nastavení sklonu opěradla, která všem cestujícím zaručí variabilitu i maximální pohodlí. Nesporným plusem je i objem zavazadlového prostoru v rozmezí 580 až 720 l. Přibalit si o zavazadlo navíc tak už nikdy nebude problémem.

Navštivte nás v autorizovaném autosalonu Citroën Brno - CARLING AUTO na ulici Hviezdoslavova 51 v Brně a v showroomu se rozhodněte, jak bude váš nový miláček vypadat. Čekají na vás zde navíc i komplexní služby v oblasti financování, pojištění vozů, ale například i servisní práce či potřebná příslušenství.

Autor: 
PR
Aktuálně
Dívka odešla z koupaliště Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nedělní návštěvu kohoutovického aquaparku ukončily předčasně neshody mezi rodiči a desetiletou dívkou. Dcera se podle šestatřicetileté ženy volající na linku 156 urazila a odešla z areálu.
25.06.2019 - 09:36
Brněnské letiště Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Do výběrového řízení na leteckého dopravce pro spojení z Brna do Mnichova nepřišla žádná nabídka. Včera skončila lhůta pro podání nabídek. Brno tak zůstane bez linky do Mnichova.
25.06.2019 - 08:00
Několik silnic druhé a třetí třídy v Jihomoravském kraji čeká rekonstrukce. Dělníci opraví například cesty mezi Starovičkami, Rakvicemi a Břeclaví, Šaraticemi a Milešovicemi nebo Újezdem u Brna a...
24.06.2019 - 20:00
Letní kino v historických kulisách radnice Brna-střed je opět zde. Na adrese Dominikánská 2 se od 28. června 2019 až do 30. srpna 2019 budou každý den a za každého počasí promítat kinematografické...
24.06.2019 - 17:19
Pavilon G Foto: FN Brno
Fakultní nemocnice Brno začala s velkou rekonstrukcí Psychiatrické kliniky. Opraví pavilon G v Bohunicích z roku 1962, který svým účelům již nevyhovuje.
24.06.2019 - 13:57
Foto z akce Foto: Fire Brno
Mladá žena spadla v neděli dopoledne z lomu Hády. V těžko přístupném terénu ji našel kolemjdoucí. Vrtulník zraněnou transportoval do nemocnice. Žena utrpěla vážná zranění.
24.06.2019 - 07:00
Komentáře