Reklama
reklama

Ulice v Rejích je po havárii vody zprůjezdněná a v domech znovu teče pitná voda

Dodávka pitné vody v chrlické ulici V Rejích byla po havárii obnovena. Do uzavřené ulice byl také znovu umožněn přístup řidičům. Provoz byl zatím obnoven v jednom jízdním pruhu, ve kterém se jezdí obousměrně.
Ulice V Rejích Foto. Google maps

V chrlické ulici V Rejích došlo v noci z 15. na 16. července k poruše vodovodního zásobovacího řadu. Z bezpečnostních důvodů proto byla ulice uzavřena pro veškerou dopravu, a to včetně MHD. Objízdná trasa vedla po místních komunikacích. Včera odpoledne již byl řidičům přístup umožněn.

Z důvodu havárie vodovodu došlo také k přerušení dodávek vody do 35 rodinných domů. Náhradní dodávka vody byla zajištěná cisternou. Práce na odstranění havárie zahájily Brněnské vodárny a kanalizace již ve včerejších ranních hodinách. Dodávku vody do postižených nemovitostí se podařilo včera obnovit.

Zdroj: MMB

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
V pátek si Brno připomene pád totality pobaltských států Foto: MMB
Národními barvami Litvy, Lotyšska a Estonska se v pátek večer rozsvítí Mahenovo divadlo, Husa na provázku a fontána u Janáčkova divadla. Město se tak symbolicky připojí k iniciativě Díky, že můžem,...
22.08.2019 - 11:42
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Od 30. září čeká na řidiče parkující v Brně řada změn. Nová pravidla představili brněnští radní už v březnu. Nyní odstartovala informační kampaň, díky níž se každý může seznámit s novinkami.
22.08.2019 - 07:00
O Velikonocích poprvé vyjel na Ústřední hřbitov minibus, který zdarma vozil návštěvníky po celém areálu. Osvědčil se, proto jej o Dušičkách dopravní podnik vypraví znovu.
21.08.2019 - 20:07
Rada města Brna dnes doporučila brněnskému zastupitelstvu schválit podporu ve výši 275 tisíc korun pro soutěž CZECH PRESS PHOTO 2020. Ta každoročně přehledně mapuje a představuje veřejnosti události...
21.08.2019 - 16:38
Komentáře