Reklama
reklama

Ulice v Rejích je po havárii vody zprůjezdněná a v domech znovu teče pitná voda

Dodávka pitné vody v chrlické ulici V Rejích byla po havárii obnovena. Do uzavřené ulice byl také znovu umožněn přístup řidičům. Provoz byl zatím obnoven v jednom jízdním pruhu, ve kterém se jezdí obousměrně.
Ulice V Rejích Foto. Google maps

V chrlické ulici V Rejích došlo v noci z 15. na 16. července k poruše vodovodního zásobovacího řadu. Z bezpečnostních důvodů proto byla ulice uzavřena pro veškerou dopravu, a to včetně MHD. Objízdná trasa vedla po místních komunikacích. Včera odpoledne již byl řidičům přístup umožněn.

Z důvodu havárie vodovodu došlo také k přerušení dodávek vody do 35 rodinných domů. Náhradní dodávka vody byla zajištěná cisternou. Práce na odstranění havárie zahájily Brněnské vodárny a kanalizace již ve včerejších ranních hodinách. Dodávku vody do postižených nemovitostí se podařilo včera obnovit.

Zdroj: MMB

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
17.01.2020 - 19:00
Ministr vnitra Jan Hamáček předal policistům padesát tři nových aut. Jsou mezi nimi i elektromobily, které mohou občané měst spatřit v ulicích.
17.01.2020 - 15:30
Požár haly v Holasicích se dlouhou dobu nedařilo dostat pod kontrolu. Hasiči na místo museli povolat další jednotky a vyhlásili třetí stupeň poplachu. Nakonec se povedlo požár pod kontrolu dostat a...
17.01.2020 - 13:30
Poškrábaná nebo poleptaná skla, posprejované karoserie vozů nebo vyvrácené označníky. Vandalové v řádění a ničení veřejného majetku nepolevují. Dopravní podnik města Brna za ně loni zaplatil 3,7...
17.01.2020 - 10:30
Na novomlýnských nádržích pátrala policie po muži, který před nimi utíkal. Když už neměl kam utéct, skočil do vody. Na místo byl přivolán i vrtulník. Muž byl nalezen mrtvý.
17.01.2020 - 07:30
V Bilovicích nad Svitavou nestihl šedesátiletý muž v zatáčce doběhnout. Na trati ho srazil vlak a k celé situaci musel být přivolán vrtulník.
16.01.2020 - 18:30
Komentáře