Reklama
reklama

Ukradl v kasinu peněženku, ve které bylo 100 tisíc korun. Po lupiči policie pátrá

Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
Hledaný muž Foto: PČR JMK

Poslední dubnový den požádal registrovaný hráč dopoledne v kasinu v Popůvkách o vyplacení vyhrané dvousetkorunové částky. Výplata výhry byla pravděpodobně jen záminkou k napadení obsluhy. Ve chvíli, kdy chtěla servírka vydat peníze za výhru, snažil se jí muž vytrhnout číšnický flek s nemalou finanční hotovostí. To se mu nakonec podařilo.

Obsluha se ale nechtěla vzdát a unikajícího muže se pokusila zadržet. Ten bojující ženu rukama porazil na zem. Servírka tak utrpěla zranění. Lupiči se podařilo s více než stotisícovou hotovostí uniknout. "Policisté v průběhu vyšetřování zjistili totožnost muže a vyhlásili po něm pátrání. Navíc lupiče zachytily při odjezdu kamery bezpečnostního systému," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Muž odjel osobním automobilem Škoda Felicia stříbrné barvy. Podle zjištění kriminalistů má pachatel administrativní trvalé bydliště na obecním úřadě v Náměšti nad Oslavou. Vozidlo vlastní jeho příbuzní. Hledaný lupič, který má problémy se závislostí na herních automatech, se pohybuje především na Brněnsku a Třebíčsku, pravděpodobně v hernách a podobných zařízeních.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Chcete si dát řádně do těla, ponořit se do vodní lázně, nebo se jen tak povalovat na slunci u bazénu? Není nic snazšího než zajít do fitness či wellness centra, případně na koupaliště. Komu by se...
24.08.2019 - 11:30
Cestující městskou hromadnou dopravou si budou muset zvyknout na další výluku. Tentokrát se však jedná o jednu z největších a nejdelších. Řeč je o výluce tramvaje číslo 1, která se dotkne zejména...
24.08.2019 - 08:13
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
V pátek si Brno připomene pád totality pobaltských států Foto: MMB
Národními barvami Litvy, Lotyšska a Estonska se v pátek večer rozsvítí Mahenovo divadlo, Husa na provázku a fontána u Janáčkova divadla. Město se tak symbolicky připojí k iniciativě Díky, že můžem,...
22.08.2019 - 11:42
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Od 30. září čeká na řidiče parkující v Brně řada změn. Nová pravidla představili brněnští radní už v březnu. Nyní odstartovala informační kampaň, díky níž se každý může seznámit s novinkami.
22.08.2019 - 07:00
Komentáře