Reklama
reklama

U Lechovic se dnes ráno střetla dvě vozidla a autobus. Řidiče Octavie transportoval vrtulník do nemocnice

K čelnímu střetu dvou vozidel a autobusu vyjeli všechny složky integrovaného záchranného systému.

Dnes krátce po šesté hodině ranní přijali policisté oznámení o dopravní nehodě na silnici I/53 u Lechovic, kde se měla střetnout dvě vozidla a autobus. K události došlo přibližně dva kilometry za Lechovicemi směrem na Brno. Padesátiletý řidič osobního vozidla Opel jel směrem na Brno a v místě, kde je to zakázáno, začal v zatáčce předjíždět autobus. V protisměru však jelo osobní vozidlo Škoda Octavia a čelnímu střetu se již nedalo zabránit. Střetla se obě vozidla a také předjížděný autobus. Řidič Opelu utrpěl předběžně lehké zranění, se kterým byl odvezen do nemocnice. Hůře dopadl řidič Octavie, kterého letecky transportovali do brněnské nemocnice. V autobuse nikdo zraněn nebyl.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře