Reklama
reklama

U hlavního nádraží se otevřely nové veřejné toalety

Naproti pátému a šestému nástupišti u hlavního nádraží v Brně se otevřely po rekonstrukci nové toalety. Náklady na opravy byly 1,4 miliónů korun bez DPH.
Na hlavním nádraží se po rekonstrukci otevřely nové toalety

Záchody byly vlhké, zdivo proto bylo potřeba nejprve vysušit. Město nechalo vyměnit i elektroinstalaci, dveře, okna a vnitřní vybavení. Rekonstrukce musela být provedena s ohledem na to, že je budova hlavního nádraží chráněná památka.

Poplatek za využití záchodů bude rozlišen podle využití pisoárů či kabinky. Ženy si proto zaplatí vždy deset korun, pánové mohou zvolit levnější variantu za 5 korun. V neděli a o svátcích budou záchody uzavřené. Provozní doba ve všední den bude od sedmé hodiny ranní do osmnácti hodin. V sobotu od osmi ráno do dvou odpoledne. 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Víkend na silnicích v Jihomoravském kraji nebyl k řidičům laskavý. Po nedělní smrtelné nehodě dvou motorkářů zemřel v neděli těsně po půlnoci na silnici mezi Hodonínem a Moravskou Novou Vsí další...
16.07.2018 - 19:50
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
Komentáře