Reklama
reklama

U hlavního nádraží se otevřely nové veřejné toalety

Naproti pátému a šestému nástupišti u hlavního nádraží v Brně se otevřely po rekonstrukci nové toalety. Náklady na opravy byly 1,4 miliónů korun bez DPH.
Na hlavním nádraží se po rekonstrukci otevřely nové toalety

Záchody byly vlhké, zdivo proto bylo potřeba nejprve vysušit. Město nechalo vyměnit i elektroinstalaci, dveře, okna a vnitřní vybavení. Rekonstrukce musela být provedena s ohledem na to, že je budova hlavního nádraží chráněná památka.

Poplatek za využití záchodů bude rozlišen podle využití pisoárů či kabinky. Ženy si proto zaplatí vždy deset korun, pánové mohou zvolit levnější variantu za 5 korun. V neděli a o svátcích budou záchody uzavřené. Provozní doba ve všední den bude od sedmé hodiny ranní do osmnácti hodin. V sobotu od osmi ráno do dvou odpoledne. 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Podle dostupných údajů žije v České republice téměř třetina obyvatel v panelových domech. Blížíte-li se k velkoměstům, již z dálky vás ve většině případů vítá šedá náruč okrajových sídlišť. V žádném...
17.11.2017 - 09:15
Kniha Normalizační Brno
Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studenstva připomene studentský průvod i výstava fotografií normalizačního Brna.
16.11.2017 - 16:43
Město převzalo vánoční strom
Vánoční strom, který každý rok zdobí náměstí Svobody, Brno opět převzalo od Bílovic nad Svitavou. Včera se uskutečnilo slavností předání 18 metrů vysokého smrku ztepilého. Byla přítomna i...
16.11.2017 - 07:58
Fotka klubu z roku 2014
Klub na ulici Leitnerova prošel stavebními úpravami. Z barové místnosti se stala kavárna a sál se rozšířil a zrekonstruoval. Zřizovatel chce z Leitnerky vytvořit kulturní centrum Starého Brna.
15.11.2017 - 14:19
Alkohol v Brně prodalo mladistvému 16 z 18 provozoven
Inspektoři České obchodní inspekce zkontrolovali osmnáct brněnských provozoven, zda mladistvým prodají alkohol. V šestnácti z nich nedodrželi zákon a alkohol prodali.
15.11.2017 - 07:58
Brněnští radní dnes schválili vybudování wellness v plaveckém stadionu za Lužánkami. Nabídne třeba sauny, vířivku nebo relaxační bazén.
14.11.2017 - 18:20
Komentáře