Reklama
reklama

U dětského hřiště ležela noha

Nezvyklý nález čekal na matky a jejich ratolesti, které byly na dětském hřišti poblíž náměstí Slovanského národního povstání v Brně. V křoví tam ležela protéza dolní končetiny. Podle jedné z žen od skutečné nohy nerozeznatelná. Protéza skončila na husovické služebně městské policie, kam ji převezli strážníci.

Protéza dolní končetiny s nazutou polobotkou a stahovací punčochou. Přesně tato kompenzační pomůcka upoutala pozornost žen s dětmi poblíž náměstí Slovanského národního povstání v Brně. Jedna z přítomných matek zavolala na operační středisko a zmínila se, že protéza leží ve křoví nedaleko dětského hřiště, vypadá jako skutečná noha a působí poněkud morbidně. Žena rovněž vyjářila obavy, že by si s umělou končetinou mohly začít hrát starší děti. Pro protézu si nakonec přijeli brněnští strážníci a odvezli ji na husovickou služebnu městské policie.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Ke sporu dvou pejskařů v restauraci v centru města zamířili včera večer strážníci.
24.05.2018 - 20:16
Zbavit se nepotřebných věcí, výhodně nakoupit a nebo si užít příjemný den s programem pro celou rodinu. To vše nabízí židenický Sousedský blešák, který mohou lidé navštívit v sobotu 26. května od 14...
24.05.2018 - 14:10
Každý z nás si bezesporu přeje cítit se ve své domácnosti příjemně a komfortně. A jedním ze zásadních činitelů, kteří mají na naše dojmy vliv, je interiér a především podlaha.
24.05.2018 - 08:46
Trávník na zahradě, pod nohama, je klasika. Co ale kdybyste měli zeleň přímo nad hlavou? Nebojte se, nejedná se o podzemní kryt nebo zemljanku, nýbrž o viladům s unikátně řešenými střechami.
24.05.2018 - 07:28
Nejste spokojeni s kvalitou vody ve vaší domácnosti? Nechutná vám? Kupujete pravidelně balenou vodu a nebaví vás se s ní neustále nosit? Řešení je jednoduché. Dejte zelenou moderní technologii a...
23.05.2018 - 11:33
Náraz do střechy auta znejistil v pondělí v noci řidiče jedoucího po Hradecké ulici.
23.05.2018 - 07:38
Komentáře