Reklama
reklama

Tuňák se závitkem prý odletěl. Žena je podezřelá z krádeže

O delikatesní pochoutku se připravila zákaznice, která v sobotu večer přišla do supermarketu na Halasově náměstí.

Šunkový závitek s křenem a tuňákovou pomazánku, po kterých sáhla do regálu, vezla v nákupním vozíku údajně až k oddělení nápojů. Tam zřejmě nabyla dojmu, že ji nikdy nepozoruje a podle svědků si potraviny strčila pod bundu. Kvůli nezaplacenému zboží za 76 korun tak pracovnice ostrahy přivolala strážníky, kterým však osmačtyřicetiletá žena tvrdila, že nic nevzala. Proč se ale zboží, které měla u sebe, zbavovala tím, že je prý odhazovala, hlídce objasnit nedokázala. Strážníci zjistili, že údajné protiprávní jednání může být zachyceno na kamerovém záznamu, a tak případ předali k projednání přestupkové komisi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře