Reklama
reklama

Tři body Kujawinského přinesly Orlům další výhru

Orli se v zápase s Linzem dostali do rychlého dvougólového vedení, které si bedlivě střežili až závěrečné sirény. Třemi body se prosadila nová akvizice ve znojemském dresu Ryan Kujawinski.

Znojmo do zápasu vstoupilo dvěma slepenými góly. Ve čtvrté minutě minutě tečoval McPhersonovu střelu od modré za Ouzasova záda Marek Kalus. Další puk nasměroval ze hostujícího brankáře Ryan Kujawinski, a tak v prvním zápase za Znojmo v čase 4:01 měl na svém kontě již dva body. Jeden za asistenci a druhý za gól. V polovině periody se po Lassilově chybě dostal do velké šance jeden z hostů, nedokázal ale přesně zacílit odkryté znojemské brankoviště.

Ve dvaadvacáté minutě vyrazil Ouzas Hlavovu střelu přímo před sebe rovnou na hůl Ryana Kujawinského, kanadský centr opět nezaváhal a uklidil kotouč do odkryté branky. Následovala přesilová hra hostů, v té se po deseti vteřinách po Leblerově přihrávce prosadil Andreas Kristler. Ke konci třetiny se dostal do velké šance z předbrankového prostoru ještě Woger, Lassila ale byl se svou lapačkou připravený a nenechal se překvapit.

V polovině třetí periody se hosté dostali do přečíslení tři na jednoho. O chvíli později přišla šance na druhé straně, McPherson našel před bránou volného Kujawinského, ten ale z první bránu netrefil. Čtyři minuty před koncem padla branka za záda znojemského brankáře, hosté jí ale docílili až po odpískání, a tak platit nemohla. Linz to zkoušel ještě v šesti, znojemský celek však překonat nedokázal.

Třetiny: 2:0, 1:1, 0:0
Branky a nahrávky: 4. Kalus (McPherson, Kujawinski), 5. Kujawinski (Luciani, Hlava), 22. Kujawinski (Hlava, Tejnor) – 23. Kristler (Lebler, Umičevič). Rozhodčí: Gruber, Kincses – Nagy, Hribar. Vyloučení:5:3. Využití: 0:1. Diváci: 2756. Střely na branku: 36:25. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

Zdroj: HC Orli

Autor: 
redakce
Aktuálně
Riviéra Foto: Centrum news
Pro letošní sezonu chystá brněnské koupaliště Riviéra novinky. Přibudou například dvě venkovní kabinky, lehátka a devět párty stanů pro oddech ve stínu. Mění se také vstupné. Nyní vyjde dospělého...
22.05.2019 - 07:00
Muž z Blanska z okna v ulici Bezručova vyskočil dnes o půl šesté ráno. Zdravotníci se jej pokusili resuscitovat. Neúspěšně.
21.05.2019 - 19:40
Brněnské koupaliště Riviéra letos pro návštěvníky chystá řadu novinek – přibudou například dvě venkovní převlékací kabinky, nová lehátka a devět stanů sloužících pro oddech ve stínu. Rozšířila se i...
21.05.2019 - 15:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Majitelé rodinného domku v Šitbořicích vykopali v předzahrádce munici. Pyrotechnik potvrdil, že jde o dělostřeleckou minu z druhé světové války. Na místě ji odpálil.
21.05.2019 - 06:00
Radní Jihomoravského kraje odklepli opravy mostů přes náhon a přes řeku Svitavu v ulici Fryčajova v Brně a rekonstrukci půlkilometrového úseku silnice ve Valtrovicích na Znojemsku. Práce podle...
20.05.2019 - 19:47
Zastávka v Modřicích je prázdná, lidé raději čekají venku Foto: Centrum news
Smrad a špína. Tak by se dal popsat stav čekárny na konečné zastávce tramvaje číslo 2 Modřice, smyčka. Stovky cestujících denně tam čeká na navazující spoj. Sednout si do čekárny se ale odváží...
20.05.2019 - 17:33
Komentáře