Reklama
reklama

Třetí prohra za sebou. Orli jsou krok od vyřazení

Třetí čtvrtfinálový zápas se nezačal pro Znojmo vyvíjet vůbec dobře. KAC se dostal hned zkraje do dvoubrankového vedení, které uhájil po celý zbytek utkání. V neděli tak budou Orli odvracet mečbol soupeře.

Orli přijeli do Korutan s cílem zvrátit nepříznivý vývoj série. To se však od prvních minut příliš nedařilo. Klagenfurt byl od úvodního vhazování tvořivější a nebezpečnější. V šesté minutě výborně napadal Richter, který se přesunul z role třináctého útočníka do druhé pětky. Trenérovi se za projevenou důvěru odvděčil vybojovaným kotoučem u mantinelu a parádní přihrávkou Žigu Pancemu, pro něhož nebylo problémem rozvlnit odkrytou síť. O pár minut později zkomplikoval Znojmu situaci Thomas Koch, jenž těsně před Schwarzem tečoval střílenou přihrávku do brány. Čtrnáctá minuta mohla přinést hostujícímu mužstvu novou naději, Šeda ale v obrovské šanci, kdy se řítil sám na Dubu, trefil pouze brankovou konstrukci.

Výborně hrající KAC byl i v prostřední části o něco dravější. Manuela Geiera vychytal perfektním zákrokem Schwarz, který si o pár okamžiků později poradil i s velkou šancí Lundmarka. Šulákova dělovka od modré čáry jen těsně minula levou tyč, ihned poté se musel ohánět znovu znojemský gólman, který nejprve čelil šanci Ganahla a hned poté i Neala. Tlak Klagenfurtu neustále sílil, výborné výkony strážce hostující klece ale rovněž. Ani neuvěřitelné šance Kocha, Hurtubiseho, Hundertpfunda a Panceho na vstřelení další branky nestačily.

I do třetí dvacetiminutovky vlétli domácí aktivněji. Hned v první minutě musel Schwarz čelit obrovské příležitosti Lundmarka, který proklouzl obranou. Pár chvil poté už však byli korutanští fanoušci na nohou. Rychlé přečíslení zakončil Stefan Geier přesnou střelou z mezikruží. A mohlo být ještě hůř. Lundmarkovu nepříjemnou prověrku z ostrého úhlu chytil pár milimetrů před brankovou čárou znojemský hrdina s číslem tři. Klagenfurt po zbytek zápasu neustále hrozil ze svých šancí. Neprosadil se Hundertpfund, Lundmark, ani Pance. To ale domácím vadit nemuselo, své vedení si pohlídali až do závěrečné sirény.

Třetiny: 2:0, 0:0, 1:0
Branky a nahrávky: 6. Pance (Richter), 9. Koch (Geier S., Kapstad), 42. Geier S. (Neal, Geier M.).Rozhodčí: M. Nikolić, Štolc – Pardatscher, Seewald. Vyloučení: 5:5. Diváci: 4660. Střely na branku:36:22. Průběh utkání: 3:0.

Zdroj: HC Orli

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře