Reklama
reklama

Tragická nehoda na Znojemsku. Řidič zemřel po nárazu do betonového mostku

Další dopravní nehoda se smrtelnými následky se udála v noci ze včerejška na dnešek na Znojemsku. Padesátiletý řidič na trase z Přímětic do Suchohrdel nezvládl řízení a narazil do betonového mostku. Na místě zemřel.

Řidič do mostku narazil půl hodin před půlnocí, když podle policie nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem. V mírné pravotočivé zatáčce pak přejel s autem do protisměru a následně vyjel z vozovky, kde v silničním příkopu narazil do betonového mostku s kanalizační propustí. Náraz auto odrazil zpět na silnici, kde zůstalo stát napříč vozovkou. Při havárii řidič utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl. Ve vozidle cestoval sám.

Jde o druhou smrtelnou dopravní nehodu na Znojemsku za poslední čtyři dny. Policisté apelují, aby řidiči přizpůsobili jízdu svých schopnostem, stavu vozovky a zbytečně neriskovali.

Zdroj: PČR JMK

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře