Reklama
reklama

Tragická nehoda na Znojemsku. Řidič zemřel po nárazu do betonového mostku

Další dopravní nehoda se smrtelnými následky se udála v noci ze včerejška na dnešek na Znojemsku. Padesátiletý řidič na trase z Přímětic do Suchohrdel nezvládl řízení a narazil do betonového mostku. Na místě zemřel.

Řidič do mostku narazil půl hodin před půlnocí, když podle policie nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem. V mírné pravotočivé zatáčce pak přejel s autem do protisměru a následně vyjel z vozovky, kde v silničním příkopu narazil do betonového mostku s kanalizační propustí. Náraz auto odrazil zpět na silnici, kde zůstalo stát napříč vozovkou. Při havárii řidič utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl. Ve vozidle cestoval sám.

Jde o druhou smrtelnou dopravní nehodu na Znojemsku za poslední čtyři dny. Policisté apelují, aby řidiči přizpůsobili jízdu svých schopnostem, stavu vozovky a zbytečně neriskovali.

Zdroj: PČR JMK

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Bezpečnější přecházení silnice a především zlepšení přístupu pro osoby s omezenou schopností. To je cílem rekonstrukce zastávky Grohova. Ta bude nově bezbariérová.
27.05.2020 - 16:08
Místo výmolů a prasklin vyrovnání povrchu ochrannou vrstvou mikrokoberce, který výrazně prodlouží životnost silnice. Nový živičný kabát dostanou v letošním a příštím roce čtyři úseky silnic II. třídy...
27.05.2020 - 09:00
Komentáře