Reklama
reklama

Tradiční ples v Brně 2018 aneb plesová sezóna začala

Jedním plesem je Ples jako Brno. Velmi honosná akce, kde se cena lístků pohybuje v řádech mnoha tisíc korun. My vám ale nyní detailněji představíme druhý z plesů, který se v sobotu 27. ledna koná v brněnském Bobycentru. Jde o TRADIČNÍ PLES V BRNĚ.

Pod tímto názvem je tato akce pořádána již pátým rokem. Minulé ročníky byly skutečně povedené, takže je na co navazovat. Zcela první ročník se konal na Výstavišti, šlo patrně o největší ples v historii Brna. Do akce dali pořadatelé vše, ale i tak zradil lidský faktor a pár věcí se až groteskně nepovedlo. Nebyli bychom v Česku, kdyby se z toho nestala mediální senzace. Nicméně stalo se neskutečné – organizátoři se nevzdali a další ročníky, které se konaly již v brněnském Bobycentru,  neměly jedinou chybu a zájem o TRADIČNÍ PLES je každým rokem větší, snad žádný účastník minulého ročníku si nechce nechat ujít ten další.

V letošním roce bude ples opět multižánrový. Tančí se ve dvou sálech: v Laser Show Hall, kde se moderátorského žezla zhostí populární herec, moderátor a režisér Jiří Mádl s majitelkou taneční školy Dynamic Evicou Šedovou, si účastníci zatančí společenský tanec pod taktovkou  šéfa orchestru Night and day band Ladislava Malého. Program bude velmi pestrý – šansony zazpívá sólistka Městského divadla Brno Jana Musilová, operní árie uslyšíte v podání sólisty opery NdB, svým uměním vás uchvátí mistři ČR  ve standardních tancích atd. Samotnou kapitolou je tombola, kde můžete vyhrát letecký zájezd do slunné Kalabrie, kterou věnoval hlavní partner CK EMMA, a dalších 500 cen!

Pro organizátory je vždy zásadní zpětná vazba a po loňském ročníku, kde byla hlavní hvězdou večera vítězka první řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas Hana Holišová, byla odezva velmi pozitivní. Říká se, že se nedá zavděčit všem, přesto organizátoři po loňském ročníku nezaznamenali jedinou výtku. To potěší ze všeho nejvíc.

A v čem je TRADIČNÍ PLES V BRNĚ vlastně jedinečný, v čem se odlišuje od jiných plesů? Organizátorem plesu je taneční škola Dynamic, která je prémiovou taneční školou v Brně přesně 26 let – tedy čtvrt století a jeden rok. Plesy pořádá od roku 1992 a za tu dobu získala obrovské know how. V kombinaci s určitou mírou perfekcionismu hlavního pořadatele to dělá exkluzivní zboží pro širokou veřejnost s cenami vstupenek, které začínají něco málo nad 400 korunami. A to nejde o žádné béčkové vstupenky, kde by měli návštěvníci jen omezený pohyb či podobně. VIP vstupenky, kde součástí ceny je i luxusní víno na stole v ceně je necelých dvanáct set! (Což je cena skutečně skvělá, když si uvědomíme, že zapůjčení šatů na samotnou akci stojí mnohem více!) 100 % se pak můžete spolehnout na to, že vám, kteří chcete protančit celou noc, bude vyhověno! O tom, že taneční repertoár bude skutečně dokonalý, nemusíte vůbec pochybovat, vždyť schéma tanců dolaďuje ikona brněnského tance, jejíž výukou s láskou k tanci prošlo v Brně mnoho desítek tisíc lidí, které vedla prvními krůčky moderních streetových či společenských tanců a z mnohých vychovala i mistry světa – paní Evica Šedová.

Zcela unikátní je ovšem multižánrovost plesu. Druhým prostorem, kde se ples koná, je La Grotta, pro třicátníky a čtyřicátníky známá z 90. let svými kultovními diskotékami, dnes po zdařilé rekonstrukci. Zde večer zahájí finále soutěže Miss taneční, jejímž organizátorem je taktéž taneční škola Dynamic. Návštěvníci akce uvidí nejkrásnější slečny z tanečních škol z celé České republiky ve věku 16 – 18 let a po finálovém kole odborná porota vybere ty tři, které zaujmou například volnou disciplínou. Tou logicky bývá velmi často tanec, který je této věkové kategorii velmi blízký. Po finále této soutěže zde až do ranních hodin převezmou žezlo přední brněnští DJ´s a bude se tančit a tančit a tančit. Kdo má obavy, že nemůže na ples, když nemá dostatečné znalosti tanečního repertoáru, tyto obavy rozptýlí právě tato druhá stage, kde se budou hrát rytmy latinskoamerické, ale také klasická diskotéková taneční hudba včetně RnB, současných popových hitů a rocku! Takže nakonec tančí úplně každý a skvělá atmosféra akce se návykově vpíjí pod kůži.

Celá akce začíná v 19:30, ale jelikož je nutné odbavit velký počet návštěvníků, tak je sál otevřen již od 18:30, tedy o celou hodinu dříve a všem účastníkům doporučujeme přijít raději s malým předstihem, aby nikdo nepřišel o slavnostní zahájení.

Vstupenky jsou k dispozici v kanceláři organizátora na adrese Palác Padowetz, Bašty 2 (v prvním patře), nebo online na SMS ticket. No a veškeré informace o jednom z nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších brněnských plesů najdete samozřejmě jak na webu tak na face booku. Stačí si do lišty zadat  www.tradicniples.cz a získáte veškeré informace, které můžete potřebovat.

Pokud jste tedy ještě nezvolili ples, na který půjdete, tak vyzkoušejte ověřenou akci se skvělou atmosférou a pestrým programem a zavítejte v sobotu 27. ledna 2018 na Tradiční ples v Brně do brněnského Bobycentra.

Srdečně zvou organizátoři TRADIČNÍHO PLESU V BRNĚ - Taneční škola Dynamic

 

Autor: 
PR
Aktuálně
Odtahová služba na Zelném trhu v Brně Foto: Centrum news
Neoprávněné parkování v modrých zónách se řidičům v Brně nemusí vyplatit. Místo pokuty je čeká rovnou odtažené auto.
16.10.2018 - 10:35
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Zmateného muže skákajícího před projíždějící auta zahlédl muž na Lesné. Kvůli obavě o jeho zdraví přivolal strážníky. Muž hlídce ale nedokázal říct ani své jméno.
16.10.2018 - 08:00
Zábrdovický most Foto: Google maps
Na celých 15 měsíců uzavřou opravy Zábrdovický most spolu se Zábrdovickou ulicí. Uzavírka začne v sobotu 20. října. Chodci mohou pro přechod řeky Svitavy využít lávku, řidiči ale budou muset most...
15.10.2018 - 13:50
V nákupním centru AVION Shopping park Brno se ve dnech 19. - 20. října 2018 uskuteční festival s názvem Senioři v akci. Tento festival je určený nejen seniorům, ale všem, kteří mají chuť se dozvědět...
15.10.2018 - 10:58
Modré zóny Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Dodržování rezidentního parkování v Brně nyní hlídají strážníci, popřípadě jedno auto s kamerami. V budoucnu se ale chystá rozsáhlý kamerový systém, který bude kontrolovat vjezdy aut do modrých zón...
15.10.2018 - 08:00
Počátkem letošního roku zde došlo k ukončení provozu léčebny, před letními prázdninami budil areál naopak emoce kvůli umístění části nájemníků z ubytovny v Šámalově ulici. Nyní je vše jinak a začne...
14.10.2018 - 08:21
Komentáře