Reklama
reklama

Tři lidé zmlátili v Brně muže, když je upozornil, že parkují na místě pro invalidy

Na severu Brna napadla trojice mužů sedmačtyřicetiletého muže. Důvod? Upozornil je na špatné parkování.

Agresivní posádka BMW u hypermarketu na severu Brna napadla sedmačtyřicetiletého muže, který je upozornil na špatné parkování. Poté si odešli v klidu nakupovat. 

Situace měla hned několik svědků a policisty informoval i sám napadený muž. Když s nimi mluvil, měl na ústech ještě stopy krve. Údajně ho napadli proto, že upozornil na jejich nevhodné parkování na místě pro postižené a na to, že pěší kolem jejich vozu nemohou procházet. 

Policisté proto podle popisu začali po podezřelých pátrat v prodejně, ti ale zrovna vyšli ven. Podařilo se jim to ve chvíli, kdy na místo dorazili státní policisté, kteří si případ převzali. 

Zdroj: mpb

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře