Reklama
reklama

Studentský měsíc vyvrcholí zítra hudebním festivalem Majáles

Měsíc studentských oslav vyvrcholí oblíbeným hudebním festivalem na brněnském výstavišti. Majáles letos láká například na kapely Kryštof či Mirai, vystoupí také Ben Cristovao nebo Marek Ztracený.
Stavění májky Foto: Centrum news

Nejen studenti, ale také všichni milovníci české a slovenské hudební scény, se sejdou zítra na brněnském výstavišti. V 10:30 odstartuje na náměstí Svobody Majálesový průvod, který povede centrem až do areálu brněnského výstaviště. Již v průvodu na vozech škol zahrají živě například kapely Rybičky 48, Jelen a Mirai nebo zpěvák Marek Ztracený.

Kromě jmenovaných interpretů program na brněnském výstavišti nabídne například kapely Kryštof a Horkýže Slíže, vystoupí také zpěváci Ben Cristovao nebo Pavel Callta.

Také letos proběhne volba krále a královny majálesu, což je soutěž určená výhradně studentům vysokých škol. Pro středoškoláky organizátoři připravili soutěž o prince a princeznu majálesu.

Studentský měsíc začal 4. dubna stavěním májky na náměstí Svobody.  

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Brněnský basketbalový klub mmcité1 má nového spolumajitele. Stala se jím izraelská společnost True Player Group.
04.06.2020 - 14:29
Opravy kolejí, vodovodu, kanalizace, veřejného osvětlení i zastávek městské hromadné dopravy. To vše čeká frekventovanou Lesnickou ulici v Černých Polích.
04.06.2020 - 07:44
Výherci čtenářské soutěže zavítali s magazínem Centrum news na premiéru představení Legenda do Cirkusu Humberto. Ta se odehrála v brněnském Komárově na Hněvkovského ulici.
03.06.2020 - 18:11
Na velmi nezvyklou situaci upozornil včera v podvečer městskou policii muž procházející přes prostranství před Janáčkovým divadlem. U světelné kašny tam seděli muž se ženou a ve vodě oplachovali...
03.06.2020 - 15:33
Zcela nový pohled na okolí vlakového nádraží se Brňanům naskytne zřejmě již za dva roky. Podle plánů skupiny Crestyl půjde k zemi obchodní dům na Dornychu v roce 2022 a následně se tu začne stavět....
03.06.2020 - 08:17
Dlouhodobý nedostatek míst v mateřinkách a stále rostoucí počet obyvatel Bystrce. Právě z těchto důvodů připravují brněnští radní výstavbu mateřské školky při ulici Nad Dědinou. Projektovat ji bude...
02.06.2020 - 16:35
Komentáře