Reklama
reklama

Studentský měsíc vyvrcholí zítra hudebním festivalem Majáles

Měsíc studentských oslav vyvrcholí oblíbeným hudebním festivalem na brněnském výstavišti. Majáles letos láká například na kapely Kryštof či Mirai, vystoupí také Ben Cristovao nebo Marek Ztracený.
Stavění májky Foto: Centrum news

Nejen studenti, ale také všichni milovníci české a slovenské hudební scény, se sejdou zítra na brněnském výstavišti. V 10:30 odstartuje na náměstí Svobody Majálesový průvod, který povede centrem až do areálu brněnského výstaviště. Již v průvodu na vozech škol zahrají živě například kapely Rybičky 48, Jelen a Mirai nebo zpěvák Marek Ztracený.

Kromě jmenovaných interpretů program na brněnském výstavišti nabídne například kapely Kryštof a Horkýže Slíže, vystoupí také zpěváci Ben Cristovao nebo Pavel Callta.

Také letos proběhne volba krále a královny majálesu, což je soutěž určená výhradně studentům vysokých škol. Pro středoškoláky organizátoři připravili soutěž o prince a princeznu majálesu.

Studentský měsíc začal 4. dubna stavěním májky na náměstí Svobody.  

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Při dopravní nehodě dvou osobních aut se včera zranilo šest lidí včetně dítěte. Řidič Renaultu se podle policie nevěnoval plně řízení a vjel do protisměru.
22.07.2019 - 11:24
Injektáž Foto: VZMB
Vyrábějí kyslík, poskytují stín, ochlazují okolí. Hodnota stromů se v horkém letním městě zdá být čím dál vyšší. Některé se teď díky Veřejné zeleni města Brna dočkaly speciální kúry, která povede k...
22.07.2019 - 07:00
Průměrná cena za metr čtvereční bytu v brněnských novostavbách poprvé v historii přesáhla 80 tisíc korun. Na nový šedesátimetrový byt teď musí zájemci našetřit průměrně 4,86 milionu korun, stoupají...
21.07.2019 - 18:46
Ovlivněte výsledky největší studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění v ČR.
21.07.2019 - 17:18
Multifunkční hala v novém Foto: STAREZ – SPORT, a. s.
DRFG Aréna prošla přes léto rozsáhlou modernizací. Kvůli bezpečnosti hráčů byly nainstalovány nové mantinely včetně plexiskel, střídaček, trestných lavic, časoměřičů a sítí. Rovněž byla provedena...
19.07.2019 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na silnici z Pohořelic do Znojma blízko Miroslavi nepřežil nehodu řidič osobního automobilu, který se srazil s kamionem. Muži nepomohla ani první pomoc od svědků.
18.07.2019 - 12:02
Komentáře