Reklama
reklama

Strážníci přistihli opilé čtrnáctileté chlapce. Jeden z nich nadýchal bezmála 2 promile

Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news

Viditelné problémy s vlastní rovnováhou měli tři mladíci, kteří v sobotu večer v hloučku dalších osob procházeli Medlánkami. Nebýt zábradlí na nástupním ostrůvku zastávky Hudcova, mohli při čekání na tramvaj upadnout do silnice.

Strážníci k nim přistoupili a protože z mladíků zřetelně cítili alkohol, podrobili je dechové zkoušce. Šestnáctiletému chlapci přístroj ukázal hodnotu 1,17 promile, o dva roky mladší známý nadýchal 0,78 promile.

O smutný rekord se ovšem postaral jiný čtrnáctiletý hoch, který měl 1,86 promile alkoholu v dechu. Všechny tři podnapilé nezletilce si od strážníků převzali republikoví policisté, kteří se případem budou dále zabývat.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře