Reklama
reklama

Strážníci dopadli nezletilého mladíka podezřelého z krádeže kabelky

Brněnským strážníkům přišla podezřelá dvojice mladíků s dámskou kabelkou. Ještě více zbystřili, když se mladíci při spatření strážníků dali na útěk. Vyšlo najevo, že kabelka byla kradená.

V neděli odpoledne se brněnští strážníci dostali na stopu osob podezřelých z krádeže. V parku v centru města si všimli dvojice nezletilých mladíků, kteří si s velkým zaujetím prohlíželi dámskou kabelku. V momentě, kdy uviděli hlídku městské policie, dali se i s kabelkou na útěk. Jednomu z pronásledovaných se díky náskoku podařilo zmizet v hustém porostu, druhého však strážnici dopadli.

Následně vyšlo najevo, že kabelka byla kradená. Společně s kabelkou ukradli mladíci i mobilní telefon, který se původně nacházel uvnitř kabelky, a který strážníci nalezli na zemi opodál. Hlídka městské policie pak získala důležité informace i k osobě druhého nezletilého a spolu s dalšími poznatky předali případ s podezřením na spáchání trestného činu republikové policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře