Reklama
reklama

Strážníci dopadli nezletilého mladíka podezřelého z krádeže kabelky

Brněnským strážníkům přišla podezřelá dvojice mladíků s dámskou kabelkou. Ještě více zbystřili, když se mladíci při spatření strážníků dali na útěk. Vyšlo najevo, že kabelka byla kradená.

V neděli odpoledne se brněnští strážníci dostali na stopu osob podezřelých z krádeže. V parku v centru města si všimli dvojice nezletilých mladíků, kteří si s velkým zaujetím prohlíželi dámskou kabelku. V momentě, kdy uviděli hlídku městské policie, dali se i s kabelkou na útěk. Jednomu z pronásledovaných se díky náskoku podařilo zmizet v hustém porostu, druhého však strážnici dopadli.

Následně vyšlo najevo, že kabelka byla kradená. Společně s kabelkou ukradli mladíci i mobilní telefon, který se původně nacházel uvnitř kabelky, a který strážníci nalezli na zemi opodál. Hlídka městské policie pak získala důležité informace i k osobě druhého nezletilého a spolu s dalšími poznatky předali případ s podezřením na spáchání trestného činu republikové policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Svatbu lze pořádat na mnoha místech – v kostele, na radnici, zámku, lodi, zahraně, v parku nebo hotelu. Pro netradiční místo pro svůj obřad se rozhodli budoucí novomanželé Jana Manová a Milan Hypra,...
20.06.2018 - 20:00
Telefonát, v němž se ozval hlas opilého muže, zaznamenali včera v nočních hodinách policisté na Břeclavsku. Muž vyhrožoval, že skočí pod vlak. Svůj slib však nesplnil, načež jej policisté odvedli...
20.06.2018 - 16:07
Podvodník na fotografii Foto: Policie České republiky
Brněnští kriminalisté pátrají po podvodníkovi, který se vydával za celníka, aby připravil svou oběť o 900 tisíc korun. Poznáváte jej na fotografii?
20.06.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Některé zastávky, na kterých musí lidé na vozíčku překonávat překážky například v podobě obrubníku, budou nově bezbariérové. Při přestavbě překážky dopravní podnik odstraní.
19.06.2018 - 19:41
Při úklidu lze narazit na různé věci, avšak na nález z minulého týdne nezapomene žena, která při úklidu objevila ruční granát. Stalo se tak v Kyjově na Hodínsku při vyklízení rodinného domku. O ruční...
19.06.2018 - 14:00
Rozsáhlá rekonstrukce silnice I/50 ve Slavkově u Brna pokračuje. Uzavírka se v dnech 19. června až 29. června dostane do fáze, kdy dopravu budou po dobu deseti dnů řídit semafory.
19.06.2018 - 12:00
Komentáře