Reklama
reklama

Startuje další výluka. Tentokrát v ulici Vídeňská

Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města Brna předpokládá v neděli 25. března v 23:30. Výluka se dotkne tramvajových linek dva, pět a šest, přičemž náhradní dopravu zajistí mimořádná autobusová linka x6.

Cestující tramvajovými linkami dva, pět a šest mohou dnes od 23:30 počítat s komplikacemi v dopravě, neboť dopravní podnik zahájí opravy kolejí v ulici Vídeňská. Výluka potrvá do dokončení prací - pravděpodobně do neděle 25. března 23:30. Náhradní dopravu zajistí autobusová linka x6.

Spoje linky 2 do Modřic pojedou mezi zastávkami Nové sady - Celní obousměrným odklonem ulicí Renneská, přičemž obslouží zastávky na třetí a čtvrté koleji. Zároveň vynechají všechny zastávky v úseku Hybešova - Nemocnice Milosrdných bratří.

Spoje linky 2 do zastávky Ústřední hřbitov-smyčka pojedou pouze v úseku Stará osada - Václavská a dále pojedou odklonem do Pisárek. Vynechají všechny zastávky v úseku Poříčí - Ústřední hřbitov - smyčka.

Linka 5 pojede pouze v úseku Štefánikova čtvrť - Mendlovo náměstí a vynechá všechny zastávky v úseku Poříčí - Ústřední hřbitov-smyčka.

Linka 6 mezi zastávkami Česká - kde obslouží zastávky u kostela svatého Tomáše - a Krematorium pojede obousměrným odklonem přes náměstí Svobody a ulicí Renneskou. Spoj vynechá všechny zastávky v úseku Šilingrovo náměstí - Celní.

Mimořádná autobusová linka x6, zajišťující náhradní dopravu pojede po trase a zastávkách Česká - Šilingrovo náměstí - Nemocnice u svaté Anny - Mendlovo náměstí - Poříčí - Nemocnice Milosrdných bratří - Celní - Hluboká - Ústřední hřbitov - Bohunická - Ústřední hřbitov - smyčka. Na zastávkách Hluboká, Ústřední hřbitov a Ústřední hřbitov-smyčka autobus obslouží zastávky náhradní dopravy na přilehlé silnici.

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Odtahová služba na Zelném trhu v Brně Foto: Centrum news
Neoprávněné parkování v modrých zónách se řidičům v Brně nemusí vyplatit. Místo pokuty je čeká rovnou odtažené auto.
16.10.2018 - 10:35
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Zmateného muže skákajícího před projíždějící auta zahlédl muž na Lesné. Kvůli obavě o jeho zdraví přivolal strážníky. Muž hlídce ale nedokázal říct ani své jméno.
16.10.2018 - 08:00
Zábrdovický most Foto: Google maps
Na celých 15 měsíců uzavřou opravy Zábrdovický most spolu se Zábrdovickou ulicí. Uzavírka začne v sobotu 20. října. Chodci mohou pro přechod řeky Svitavy využít lávku, řidiči ale budou muset most...
15.10.2018 - 13:50
V nákupním centru AVION Shopping park Brno se ve dnech 19. - 20. října 2018 uskuteční festival s názvem Senioři v akci. Tento festival je určený nejen seniorům, ale všem, kteří mají chuť se dozvědět...
15.10.2018 - 10:58
Modré zóny Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Dodržování rezidentního parkování v Brně nyní hlídají strážníci, popřípadě jedno auto s kamerami. V budoucnu se ale chystá rozsáhlý kamerový systém, který bude kontrolovat vjezdy aut do modrých zón...
15.10.2018 - 08:00
Počátkem letošního roku zde došlo k ukončení provozu léčebny, před letními prázdninami budil areál naopak emoce kvůli umístění části nájemníků z ubytovny v Šámalově ulici. Nyní je vše jinak a začne...
14.10.2018 - 08:21
Komentáře