Reklama
reklama

Startuje další výluka. Tentokrát v ulici Vídeňská

Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města Brna předpokládá v neděli 25. března v 23:30. Výluka se dotkne tramvajových linek dva, pět a šest, přičemž náhradní dopravu zajistí mimořádná autobusová linka x6.

Cestující tramvajovými linkami dva, pět a šest mohou dnes od 23:30 počítat s komplikacemi v dopravě, neboť dopravní podnik zahájí opravy kolejí v ulici Vídeňská. Výluka potrvá do dokončení prací - pravděpodobně do neděle 25. března 23:30. Náhradní dopravu zajistí autobusová linka x6.

Spoje linky 2 do Modřic pojedou mezi zastávkami Nové sady - Celní obousměrným odklonem ulicí Renneská, přičemž obslouží zastávky na třetí a čtvrté koleji. Zároveň vynechají všechny zastávky v úseku Hybešova - Nemocnice Milosrdných bratří.

Spoje linky 2 do zastávky Ústřední hřbitov-smyčka pojedou pouze v úseku Stará osada - Václavská a dále pojedou odklonem do Pisárek. Vynechají všechny zastávky v úseku Poříčí - Ústřední hřbitov - smyčka.

Linka 5 pojede pouze v úseku Štefánikova čtvrť - Mendlovo náměstí a vynechá všechny zastávky v úseku Poříčí - Ústřední hřbitov-smyčka.

Linka 6 mezi zastávkami Česká - kde obslouží zastávky u kostela svatého Tomáše - a Krematorium pojede obousměrným odklonem přes náměstí Svobody a ulicí Renneskou. Spoj vynechá všechny zastávky v úseku Šilingrovo náměstí - Celní.

Mimořádná autobusová linka x6, zajišťující náhradní dopravu pojede po trase a zastávkách Česká - Šilingrovo náměstí - Nemocnice u svaté Anny - Mendlovo náměstí - Poříčí - Nemocnice Milosrdných bratří - Celní - Hluboká - Ústřední hřbitov - Bohunická - Ústřední hřbitov - smyčka. Na zastávkách Hluboká, Ústřední hřbitov a Ústřední hřbitov-smyčka autobus obslouží zastávky náhradní dopravy na přilehlé silnici.

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Ilustrace ledové sochy Foto: Galerie Vaňkovka
Unikátní výstava ledových soch dnes začala v Galerii Vaňkovka. Zájemci si mohou prohlédnout sochy až 2,5 metrů vysoké a 6 metrů široké. K vidění je například brankář Komety nebo katedrála sv. Petra a...
18.01.2019 - 11:28
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Ke smutné události došlo včera ve Vracově na Hodonínsku. Senior, který jel na kole, při jízdě upadl. Pád z jízdního kola nepřežil. Nehodu vyšetřují policisté.
18.01.2019 - 08:22
Jihomoravský kraj zve na Slovácký rok v Kyjově Foto: MMB
Brněnské veletrhy cestovního ruchu dnes začaly na brněnském výstavišti. I letos nabídnou návštěvníkům tipy, kam vyrazit na dovolenou po Česku či po zahraničí nebo jak trávit volný čas. Třetí lednový...
17.01.2019 - 16:02
Dopravnímu podniku způsobili vandalové v loňském roce škody za necelých 3,5 milionu korun. Oproti roku 2017 je to pokles o 700 tisíc korun. Nejčastěji jsou terčem vandalů autobusy, tramvaje a...
17.01.2019 - 15:10
Vizualizace domu Foto: MMB
Díky celkové rekonstrukci dvou bytových domů na Cejlu v budoucnu vznikne nový domov pro seniory. Radní včera na tuto stavbu schválili zadání výběrového řízení. Podle plánů se sem první obyvatelé...
17.01.2019 - 06:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
V Brně se poprvé sešlo 25 zástupců brněnských společností, Jihomoravského kraje, Ředitelství silnic a dálnic a odborů magistrátu pod taktovkou skupiny Koordinátora oprav a uzavírek. Skupina se...
16.01.2019 - 16:02
Komentáře