Reklama
reklama

Startuje další výluka. Tentokrát v ulici Vídeňská

Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města Brna předpokládá v neděli 25. března v 23:30. Výluka se dotkne tramvajových linek dva, pět a šest, přičemž náhradní dopravu zajistí mimořádná autobusová linka x6.

Cestující tramvajovými linkami dva, pět a šest mohou dnes od 23:30 počítat s komplikacemi v dopravě, neboť dopravní podnik zahájí opravy kolejí v ulici Vídeňská. Výluka potrvá do dokončení prací - pravděpodobně do neděle 25. března 23:30. Náhradní dopravu zajistí autobusová linka x6.

Spoje linky 2 do Modřic pojedou mezi zastávkami Nové sady - Celní obousměrným odklonem ulicí Renneská, přičemž obslouží zastávky na třetí a čtvrté koleji. Zároveň vynechají všechny zastávky v úseku Hybešova - Nemocnice Milosrdných bratří.

Spoje linky 2 do zastávky Ústřední hřbitov-smyčka pojedou pouze v úseku Stará osada - Václavská a dále pojedou odklonem do Pisárek. Vynechají všechny zastávky v úseku Poříčí - Ústřední hřbitov - smyčka.

Linka 5 pojede pouze v úseku Štefánikova čtvrť - Mendlovo náměstí a vynechá všechny zastávky v úseku Poříčí - Ústřední hřbitov-smyčka.

Linka 6 mezi zastávkami Česká - kde obslouží zastávky u kostela svatého Tomáše - a Krematorium pojede obousměrným odklonem přes náměstí Svobody a ulicí Renneskou. Spoj vynechá všechny zastávky v úseku Šilingrovo náměstí - Celní.

Mimořádná autobusová linka x6, zajišťující náhradní dopravu pojede po trase a zastávkách Česká - Šilingrovo náměstí - Nemocnice u svaté Anny - Mendlovo náměstí - Poříčí - Nemocnice Milosrdných bratří - Celní - Hluboká - Ústřední hřbitov - Bohunická - Ústřední hřbitov - smyčka. Na zastávkách Hluboká, Ústřední hřbitov a Ústřední hřbitov-smyčka autobus obslouží zastávky náhradní dopravy na přilehlé silnici.

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Concentus Moraviae, neboli benefiční golfový turnaj, se v o víkendu odehraje v Golf Resortu Kaskáda. Program začne v pátek 27. července tréninkem na devátém jamkovém hřišti. Jeho součástí bude...
23.07.2018 - 18:00
Odbor životního prostředí Městského úřadu Blansko, vydal s platností od 24. července 2018 do odvolání opatření obecné povahy, kterým se zakazuje odběr vody z vodních toků v celém správním obvodu...
23.07.2018 - 17:49
Muže, který se prý v centru Brna pokoušel vyvolat konflikt s kolemjdoucími, hledalo v pátek odpoledne několik hlídek městské policie.
23.07.2018 - 08:17
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muž cizí národnosti si v Tkalcovské ulici v Brně odřel ruce od krve. Rozhodl se totiž, že bude v jednom bytě tlouct a kopat do různých dveří a rozbíjet přitom zvonky. Strážníci pak našli několik stop...
23.07.2018 - 08:00
Talentovaný středoškolák stráví jeden prázdninový týden počítáním náročných příkladů a sestavováním fyzikálních pokusů. Martin z Gymnázia a SOŠ zdravotnická a ekonomická Vyškov bude na Mezinárodní...
22.07.2018 - 18:15
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Hnutí Žít Brno se rozhodlo napsat italskému premiérovi dopis, ve kterém uvádí, že pokud domluva s jeho českým protějškem Andrejem Babišem dopadne úspěšně, "klidně si těch pár lidí vezmeme do...
20.07.2018 - 06:30
Komentáře