Reklama
reklama

Startuje další výluka. Tentokrát v ulici Vídeňská

Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města Brna předpokládá v neděli 25. března v 23:30. Výluka se dotkne tramvajových linek dva, pět a šest, přičemž náhradní dopravu zajistí mimořádná autobusová linka x6.

Cestující tramvajovými linkami dva, pět a šest mohou dnes od 23:30 počítat s komplikacemi v dopravě, neboť dopravní podnik zahájí opravy kolejí v ulici Vídeňská. Výluka potrvá do dokončení prací - pravděpodobně do neděle 25. března 23:30. Náhradní dopravu zajistí autobusová linka x6.

Spoje linky 2 do Modřic pojedou mezi zastávkami Nové sady - Celní obousměrným odklonem ulicí Renneská, přičemž obslouží zastávky na třetí a čtvrté koleji. Zároveň vynechají všechny zastávky v úseku Hybešova - Nemocnice Milosrdných bratří.

Spoje linky 2 do zastávky Ústřední hřbitov-smyčka pojedou pouze v úseku Stará osada - Václavská a dále pojedou odklonem do Pisárek. Vynechají všechny zastávky v úseku Poříčí - Ústřední hřbitov - smyčka.

Linka 5 pojede pouze v úseku Štefánikova čtvrť - Mendlovo náměstí a vynechá všechny zastávky v úseku Poříčí - Ústřední hřbitov-smyčka.

Linka 6 mezi zastávkami Česká - kde obslouží zastávky u kostela svatého Tomáše - a Krematorium pojede obousměrným odklonem přes náměstí Svobody a ulicí Renneskou. Spoj vynechá všechny zastávky v úseku Šilingrovo náměstí - Celní.

Mimořádná autobusová linka x6, zajišťující náhradní dopravu pojede po trase a zastávkách Česká - Šilingrovo náměstí - Nemocnice u svaté Anny - Mendlovo náměstí - Poříčí - Nemocnice Milosrdných bratří - Celní - Hluboká - Ústřední hřbitov - Bohunická - Ústřední hřbitov - smyčka. Na zastávkách Hluboká, Ústřední hřbitov a Ústřední hřbitov-smyčka autobus obslouží zastávky náhradní dopravy na přilehlé silnici.

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Oslavy z minulých let Foto. Dominik Stadler
Hlavní oslavy hokejového titulu s mistry extraligy se blíží. V sobotu 28. dubna se na Zelném trhu sejdou všichni ti, kteří právě zde během finálových bojů věrně fandili Kometě.
26.04.2018 - 10:54
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Čtrnáctiletého chlapce zezadu udeřil a povalil na zem o pět let starší muž. K incidentu došlo, když chlapec vystupoval z tramvaje na zastávce v Bohunicích. Agresor policii uvedl důvod napadení –...
26.04.2018 - 08:00
Festival RE:PUBLIKA letos připomene sté výročí vzniku Československa a devadesát let od otevření výstaviště. Důležitou součástí festivalu, který započne 26. května 2018 na brněnském výstavišti, bude...
25.04.2018 - 20:56
Čtyři veřejné stanice pro elektromobily vzniknou v Brně v příštím roce. Stanice vyrostou v blízkosti nebo v areálech velkých výrobních zdrojů Tepláren Brno – Červený mlýn, Staré Brno, Špitálka....
25.04.2018 - 19:21
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Výzkumníci z Fakulty informačních technologií VUT spolu s dalšími evropskými vědci vyvíjí přístroj na diagnostiku rakoviny prsu. V budoucnu by nová 3D technologie mohla nahradit klasický ultrazvuk i...
25.04.2018 - 12:02
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na festivalu Ochutnej svět budou moct návštěvníci vyzkoušet jídlo z více než čtyřiceti zemí. Akce, která se uskuteční tento víkend na Malé Americe, nabídne také koncerty nebo školy vaření.
25.04.2018 - 07:47
Komentáře