Reklama
reklama

Srážku tří aut řidička nepřežila. Další dva lidé se zranili

Včerejší vážnou dopravní nehodu tří osobních aut v Kyjově nepřežila jedna žena, dva muži se těžce zranili. Příčina autonehody je v šetření, policisté hledají případné svědky.
Srážku tří aut řidička nepřežila Foto: PČR JMK

V pondělí krátce před polednem se v Kyjově v ulici Boršovská střetla tři osobní auta. Zatím není známa příčina dopravní nehody, policisté začínají událost vyšetřovat a zjišťovat, jak k ní došlo. Podle předběžného šetření mělo jedno z aut vyjíždět z vedlejší pozemní komunikace.

Na hlavní silinici pak do něj zezadu narazilo jiné auto a jedno z nich pak přejelo do protisměru, kde došlo k čelnímu střeu se třetím autem. Následkem těchto střetů došlo ke smrtelnému zranění řidičky a těžkým zraněním dvou řidičů. "Přesná příčina a míra zavinění je předmětem dalšího vyšetřování a případných znalých posudků," uvedl policejní mluvčí Jaroslav Mikoška.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Brněnský basketbalový klub mmcité1 má nového spolumajitele. Stala se jím izraelská společnost True Player Group.
04.06.2020 - 14:29
Opravy kolejí, vodovodu, kanalizace, veřejného osvětlení i zastávek městské hromadné dopravy. To vše čeká frekventovanou Lesnickou ulici v Černých Polích.
04.06.2020 - 07:44
Výherci čtenářské soutěže zavítali s magazínem Centrum news na premiéru představení Legenda do Cirkusu Humberto. Ta se odehrála v brněnském Komárově na Hněvkovského ulici.
03.06.2020 - 18:11
Na velmi nezvyklou situaci upozornil včera v podvečer městskou policii muž procházející přes prostranství před Janáčkovým divadlem. U světelné kašny tam seděli muž se ženou a ve vodě oplachovali...
03.06.2020 - 15:33
Zcela nový pohled na okolí vlakového nádraží se Brňanům naskytne zřejmě již za dva roky. Podle plánů skupiny Crestyl půjde k zemi obchodní dům na Dornychu v roce 2022 a následně se tu začne stavět....
03.06.2020 - 08:17
Dlouhodobý nedostatek míst v mateřinkách a stále rostoucí počet obyvatel Bystrce. Právě z těchto důvodů připravují brněnští radní výstavbu mateřské školky při ulici Nad Dědinou. Projektovat ji bude...
02.06.2020 - 16:35
Komentáře