Reklama
reklama

Srážku tří aut řidička nepřežila. Další dva lidé se zranili

Včerejší vážnou dopravní nehodu tří osobních aut v Kyjově nepřežila jedna žena, dva muži se těžce zranili. Příčina autonehody je v šetření, policisté hledají případné svědky.
Srážku tří aut řidička nepřežila Foto: PČR JMK

V pondělí krátce před polednem se v Kyjově v ulici Boršovská střetla tři osobní auta. Zatím není známa příčina dopravní nehody, policisté začínají událost vyšetřovat a zjišťovat, jak k ní došlo. Podle předběžného šetření mělo jedno z aut vyjíždět z vedlejší pozemní komunikace.

Na hlavní silinici pak do něj zezadu narazilo jiné auto a jedno z nich pak přejelo do protisměru, kde došlo k čelnímu střeu se třetím autem. Následkem těchto střetů došlo ke smrtelnému zranění řidičky a těžkým zraněním dvou řidičů. "Přesná příčina a míra zavinění je předmětem dalšího vyšetřování a případných znalých posudků," uvedl policejní mluvčí Jaroslav Mikoška.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
V pátek si Brno připomene pád totality pobaltských států Foto: MMB
Národními barvami Litvy, Lotyšska a Estonska se v pátek večer rozsvítí Mahenovo divadlo, Husa na provázku a fontána u Janáčkova divadla. Město se tak symbolicky připojí k iniciativě Díky, že můžem,...
22.08.2019 - 11:42
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Od 30. září čeká na řidiče parkující v Brně řada změn. Nová pravidla představili brněnští radní už v březnu. Nyní odstartovala informační kampaň, díky níž se každý může seznámit s novinkami.
22.08.2019 - 07:00
O Velikonocích poprvé vyjel na Ústřední hřbitov minibus, který zdarma vozil návštěvníky po celém areálu. Osvědčil se, proto jej o Dušičkách dopravní podnik vypraví znovu.
21.08.2019 - 20:07
Rada města Brna dnes doporučila brněnskému zastupitelstvu schválit podporu ve výši 275 tisíc korun pro soutěž CZECH PRESS PHOTO 2020. Ta každoročně přehledně mapuje a představuje veřejnosti události...
21.08.2019 - 16:38
Komentáře