Reklama
reklama

Srazil ženu na přechodu. Od nehody ujel

Řidič srazil ženu přecházející přes přechod pro chodce ve Šlapanicích. Od nehody ujel. Nyní po řidiči pátrá policie.
Ilustrační foto Foto: Centrum news

Včera asi pět minut před patnáctou hodinou srazil neznámý řidič chodkyni. K nehodě došlo ve Šlapanicích na přechodu pro chodce v Brněnské ulici poblíž restaurace Chaloupka. Dle dosavadních zjištění do ženy narazil řidič nebo řidička vínové Škody Octavie Scout. Šlo o nejnovější typ. Auto jelo z Brna směrem na Šlapanice. Zraněnou chodkyni převezli záchranáři do nemocnice.

"Dopravní policisté po řidiči či řidičce pátrají a žádají veřejnost o pomoc. Pokud jste si nehody všimli nebo máte informace, které by mohly přispět k jejímu objasnění, volejte bezplatnou linku 158," uvedla policejní mluvčí Alice Musilová, 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Bezpečnější přecházení silnice a především zlepšení přístupu pro osoby s omezenou schopností. To je cílem rekonstrukce zastávky Grohova. Ta bude nově bezbariérová.
27.05.2020 - 16:08
Místo výmolů a prasklin vyrovnání povrchu ochrannou vrstvou mikrokoberce, který výrazně prodlouží životnost silnice. Nový živičný kabát dostanou v letošním a příštím roce čtyři úseky silnic II. třídy...
27.05.2020 - 09:00
Komentáře