Reklama
reklama

Vlastimil Harapes trénuje před finále ladnost pohybu s hráči amerického fotbalu

Jak se připravují hráči jednoho z nejtvrdších sportů u nás na blížící se finále nejvyšší divize České ligy amerického fotbalu Under Armour Czech Bowl XXII? Do těchto borců byste nejspíš řekli, že trénují údery a chvaty někde v ringu pod dozorem těch největších rváčů. To byste se ale šeredně spletli. Pravý opak je totiž pravdou

Finále největší sportovně kulturní akce u nás se odehraje již podvaadvacáté a to už příští pondělí 20. července. Hostit tuto jedinečnou událost, která je ve spojených státech považována za vrchol nejen sportovních akcí, bude pražská EDEN ARÉNA.

Národní umělec, tanečník, režisér a choreograf Vlastimil Harapes si vzal pod palec přípravu hráčů amerického fotbalu před blížícím se finále. „Jelikož v našem sportu není nouze o naraženiny, přetrhané vazy, odřeniny a další nehezké úrazy, snažíme se docílit také ladných pohybů a předčít tak soupeře a pobavit diváky, kterých máme stále více a víc, což nás opravdu těší. Také proto jsme moc rádi, že nás podporu lidí z kulturní sféry a sami vyrážíme do ulic seznamovat lidi s tímto sportem,“ uved Jakub Folauf hráč Prague Black Panthers.

V pondělí 20. července si tak můžete  užít nejtvrdší sportovně-kulturní událost tohoto léta, kde se potkáte se známými sportovci a umělci, uvidíte největší cheer show u nás a na vlastní kůži si můžete vyzkoušet výstroj hráčů a házení míče na rychlost.

KDY: v pondělí 20. července 2015 od 19 hodin

KDE: stadion Eden Aréna

Autor: 
redakce
Aktuálně
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Nová část hřbitova ve Slatině Foto: Magistrát města Brna, Z. Kolařík
Slatinský hřbitov město rozšířilo o 1600 metrů čtverečních s kapacitou 56 klasických kopaných hrobů a 318 urnových. Náklady na úpravy se vyšplhaly na 3,1 milion korun. Částku financovalo město Brno.
17.01.2018 - 07:34
Vizualizace rozhledny Holedná Foto: Projekt Dáme na vás
Výzvu k podávání návrhů do druhého ročníku participativního rozpočtu statutárního města Brna schválili dnes radní. Podávat návrhy bude možné od 15. února do konce května 2018. Celková vyčleněná...
16.01.2018 - 16:50
Hudební klub Fléda navazuje na program minulých sezón ve všech dramaturgických liniích. V jarní sezoně 2018 opět uvádí řadu velkých jmen nejen elektronické hudby. V českém klubovém prostředí se tak...
16.01.2018 - 13:51
Moravské náměstí Foto: Centrumnews/Daniel Kempský
Rozpočet městské části Brno-střed na rok 2018 počítá s výdaji ve výši 621 milionů korun. Bude se třeba opravovat Moravské námětí nebo školky.
16.01.2018 - 07:11
Komentáře