Reklama
reklama

Vlastimil Harapes trénuje před finále ladnost pohybu s hráči amerického fotbalu

Jak se připravují hráči jednoho z nejtvrdších sportů u nás na blížící se finále nejvyšší divize České ligy amerického fotbalu Under Armour Czech Bowl XXII? Do těchto borců byste nejspíš řekli, že trénují údery a chvaty někde v ringu pod dozorem těch největších rváčů. To byste se ale šeredně spletli. Pravý opak je totiž pravdou

Finále největší sportovně kulturní akce u nás se odehraje již podvaadvacáté a to už příští pondělí 20. července. Hostit tuto jedinečnou událost, která je ve spojených státech považována za vrchol nejen sportovních akcí, bude pražská EDEN ARÉNA.

Národní umělec, tanečník, režisér a choreograf Vlastimil Harapes si vzal pod palec přípravu hráčů amerického fotbalu před blížícím se finále. „Jelikož v našem sportu není nouze o naraženiny, přetrhané vazy, odřeniny a další nehezké úrazy, snažíme se docílit také ladných pohybů a předčít tak soupeře a pobavit diváky, kterých máme stále více a víc, což nás opravdu těší. Také proto jsme moc rádi, že nás podporu lidí z kulturní sféry a sami vyrážíme do ulic seznamovat lidi s tímto sportem,“ uved Jakub Folauf hráč Prague Black Panthers.

V pondělí 20. července si tak můžete  užít nejtvrdší sportovně-kulturní událost tohoto léta, kde se potkáte se známými sportovci a umělci, uvidíte největší cheer show u nás a na vlastní kůži si můžete vyzkoušet výstroj hráčů a házení míče na rychlost.

KDY: v pondělí 20. července 2015 od 19 hodin

KDE: stadion Eden Aréna

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře