Reklama
reklama

V prodeji jsou všechny typy vstupenek na Grand Prix 2016

Od úterý si mohou nadšení fandové MotoGP pořídit všechny typy vstupenek, které si byli zvyklí pořizovat na jednu z největších sportovních akcí v České republice i v minulých letech. V pravé poledne byl spuštěn prodej vstupenek Camp pass A.

Poslední typ vstupenek puštěných do prodeje umožňuje stanování v uzavřeném areálu tribuny A umístěného 15 metrů od závodní dráhy, majitelé se s ní navíc dostanou na všechny přírodní tribuny v areálu závodu.

Mistrovství světa silničních motocyklů se jede v Brně od 19. do 21. srpna na Masarykově okruhu a v současné době je v běhu druhá vlna předprodeje vstupenek. Ty pak půjdou od 8. srpna do přímého prodeje, který je ovšem cenově méně výhodný.

Grand Prix zajišťuje Spolek pro GP sestávající z Jihomoravského kraje, statutárního města Brna a Centrály cestovního ruchu jižní Morava, k zakladatelům se později ještě přidalo brněnské Turistické informační centrum, které rovněž koordinuje prodej vstupenek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře