Reklama
reklama

Příští sobotu startuje tradiční silniční cyklistický závod Dukovanské okruhy

Jednadvacátý ročník závodu Dukovanské okruhy se uskuteční v sobotu 13. června 2015. Letošní ročník závodu pořádá tým Vysočina Cycling. Závod se startem a cílem před dukovanskou elektrárnou se letos poprvé pojede jako otevřené mistrovství kraje Vysočina.

Závod je vypsán nejen pro hobby závodníky, ale letos přibude i kategorie pro licencované závodníky a také pro ty, kteří budou chtít bojovat o titul Mistra kraje Vysočina. Navíc všichni neregistrovaní, kteří si budou chtít poměřit své síly s těmi nejlepšími, mohou startovat v hlavním závodě v kategorii Hobby prestige. Hlavní závod je vypsán na 4 okruhy a na závěr absolvují závodníci ještě jeden malý okruh, aby diváci mohli lépe sledovat závěr prestižního závodu. O titul Mistra kraje Vysočina budou bojovat nejen muži v hlavním závodě, ale i závodníci v mládežnických kategoriích. 

Více informací, propozice a přihlášky zájemci najdou na internetových stránkách akce - http://www.vysocinacycling.cz/akce.aspx.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře