Reklama
reklama

Poslední závod série běhů Mizuno running cup se běží v sobotu na výstavišti

V sobotu 9. listopadu bude v areálu brněnského výstaviště odstartován poslední závod série běhů Mizuno running cup 2013 nazvaný Mizuno podzimní sedmička. Závod se koná rámci veletrhu SportLife a je určen jak zkušeným běžcům (7 km), tak i začátečníkům a dalším nadšencům (2 km).

„Letos probíhá už devátý ročník závodů Mizuno running cup. Každý rok je zájem ze strany běžců vyšší. Obliba běhu obecně roste a to napříč věkovými kategoriemi i regiony ČR. V pěti závodech, které připravované Mizuno podzimní sedmičce předcházely, celkem odstartovalo více než 6 500 běžců. Z takového množství účastníků máme opravdu radost. Velmi nás také těší skutečnost, že si běžci pochvalují profesionalitu organizátorů a také hladký průběh celé akce," uvedla za organizátory Jana Trhlíková.

Součástí závodu Mizuno podzimní sedmička bude vyhlášení vítězů celého seriálu. Vítězové získají věcné ceny a poukazy na nákup běžecké obuvi Mizuno dle vlastního výběru. Pro prvních 400 zaregistrovaných běžců, je připraven speciální dárek v podobě funkčního trička. Startovné připravovaného závodu je zcela zdarma. Zázemí najdou běžci v rotundě pavilonu A na brněnském výstavišti, kde také získají, účastní-li se hlavního závodu, potřebný čip. Lidový závod proběhne bez čipového měření. Startovní číslo opravňuje běžce v daný den k bezplatnému vstupu do všech expozic SportLife, mohou si tak zpestřit den prohlídkou stánků s novinkami sportovního oblečení, obuvi a dalšího vybavení.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Komentáře