Reklama
reklama

Poslední závod série běhů Mizuno running cup se běží v sobotu na výstavišti

V sobotu 9. listopadu bude v areálu brněnského výstaviště odstartován poslední závod série běhů Mizuno running cup 2013 nazvaný Mizuno podzimní sedmička. Závod se koná rámci veletrhu SportLife a je určen jak zkušeným běžcům (7 km), tak i začátečníkům a dalším nadšencům (2 km).

„Letos probíhá už devátý ročník závodů Mizuno running cup. Každý rok je zájem ze strany běžců vyšší. Obliba běhu obecně roste a to napříč věkovými kategoriemi i regiony ČR. V pěti závodech, které připravované Mizuno podzimní sedmičce předcházely, celkem odstartovalo více než 6 500 běžců. Z takového množství účastníků máme opravdu radost. Velmi nás také těší skutečnost, že si běžci pochvalují profesionalitu organizátorů a také hladký průběh celé akce," uvedla za organizátory Jana Trhlíková.

Součástí závodu Mizuno podzimní sedmička bude vyhlášení vítězů celého seriálu. Vítězové získají věcné ceny a poukazy na nákup běžecké obuvi Mizuno dle vlastního výběru. Pro prvních 400 zaregistrovaných běžců, je připraven speciální dárek v podobě funkčního trička. Startovné připravovaného závodu je zcela zdarma. Zázemí najdou běžci v rotundě pavilonu A na brněnském výstavišti, kde také získají, účastní-li se hlavního závodu, potřebný čip. Lidový závod proběhne bez čipového měření. Startovní číslo opravňuje běžce v daný den k bezplatnému vstupu do všech expozic SportLife, mohou si tak zpestřit den prohlídkou stánků s novinkami sportovního oblečení, obuvi a dalšího vybavení.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce v ulici Hladíkova v Brně-Černovicích započali dnes 24. března 2018. Pro Brňany to znamená uzavření pravého jízdní pruhu směrem do centra. Uzavírka z důvodu oprav krytu vozovky potrvá...
24.03.2018 - 12:00
Centrum města se dlouhodobě potýká s nedostatečným počtem veřejných toalet. Městská část Brno- -střed vymyslela poněkud zvláštní řešení.
24.03.2018 - 09:08
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Komentáře