Reklama
reklama

Na Masarykův okruh na bruslích a koloběžkách

V sobotu 3. 10. 2015 proběhne na Masarykově okruhu 6. ročník akce na bruslích a koloběžkách, Masarykovo kolečko 2015. Součástí akce bude i jízda veřejnosti.

Každý bude mít možnost projet si Masarykův okruh v jeho plné délce, Jsou zváni inlinisté, cyklisté, koloběž­káři, longboardisté, skateboardisté. Start je naplánován na 9:00 hod. Vstupné je 50 Kč.

Nezapomeňte si prosím vzít alespoň cyklistickou přilbu. Parkování na venkovním parkovišti je před branou okruhu, vstup podchodem pod hlavní tribunou. Účastníci, kteří budou respektovat pokyny pořadatelů, se mohou účastnit volného ježdění po celý den, tj. do 18:00 hodin.

V 11:00 hodin odstartuje hlavní závod týmů na inline bruslích a koloběžkách. Je vypsána i kategorie HOBBY pro rekreační bruslaře. Sestavte si firemní tým nebo se domluvte s kamarády a přijďte si užít atmosféru závodního okruhu. Týmy jedou štafetovým způsobem, velikost týmu je 2-5 jezdců, délka závodu je 5 hodin.

 Závod se jede v celé délce Masarykova okruhu, který měří 5 403 m. Je vypsána i kategorie jednotlivců.

Součástí akce bude slavnostní vyhlášení konečných výsledků Českého poháru v inline bruslení 2015.

Kategorie:
- inline jednotlivci muži
- inline jednotlivci ženy
- inline týmy ELITE muži
- inline týmy ELITE ženy
- inline týmy HOBBY
- koloběžka jednotlivci muži
- koloběžka jednotlivci ženy
- koloběžka týmy

Více informací najdete na http://www.brno-inline.cz/masaryk-wheel

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vítězný návrh Foto: KAM
Zklidnění dopravy, více zeleně, míst pro odpočinek a volný čas. I taková by mohlo v budoucnu vypadat historické Staré Brno. Porota ocenila nejlepší návrhy v ideové soutěži na proměnu Mendlova náměstí...
26.09.2018 - 05:00
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
Komentáře