Reklama
reklama

Draci Brno vstoupili do baseballového Evropského poháru vítězně

Čeští baseballoví mistři Draci Brno porazili v úvodním utkání Evropského poháru ve skupině v Barceloně francouzský Rouen Huskies 1:0. Eagles Praha ve skupině v Řeznu prohráli se San Marinem 3:8.

O vítězství Draků se rozhodlo až v poslední deváté směně. Po odpalu Zacharyho Samuelse si pro vítězný bod doběhl Michal Ondráček. "Zápas přinesl obrovskou bitvu nadhazovačů, kteří nepustili pálkaře dále než na druhou metu. Rouen hrál velmi dobře, vítězství na úvod turnaje je proto velmi cenné," uvedl manažer Draků Arnošt Nesňal. Šest směn odházel v brněnském týmu Martin Schneider, dvě kanadská posila Draků Karl Malecek a zápas dotáhl do vítězného konce v poslední směně Radim Chroust. Eagles Praha drželi s vítězem Evropského poháru z roku 2011 San Marinem krok šest směn. V sedmé jejich obrana polevila a soupeř získal pět bodů. Ve druhém utkání se Draci střetnou dnes od 15 hodin s německým Paderbornem, Eagles hrají od 11.30  hodin s Bernem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře