Reklama
reklama

Draci Brno chtějí v extralize získat další titul

Obhájit extraligový titul a postoupit v Evropském poháru do finále touží v nadcházející baseballové sezoně osmnáctinásobní mistři Draci Brno. V extraligové premiéře hostí Draci už tento pátek od 20 hodin na stadionu v Komárově Eagles Praha.
Draky posílili dva zahraniční hráči Australan Wilson Lee a Američan Jeremy Filipek. Po hostování v týmu Hrochů se vrací Přemek Chroust a baseballovou pálku oprášil i čtyřicetiletý Pavel Budský, který před rokem ukončil aktivní kariéru.
 
Řady Draků opustili pouze Vojtěch Jelínek a David Winkler, kteří posílí v rámci hostování městského rivala Hrochy. "Uvažujeme ještě o posílení před Evropským pohárem, který pořádáme ve druhé polovině června v Brně," uvedl na tiskové konferenci manažer Draků Arnošt Nesňal.
Extraligové soutěži vládnou brněnští Draci od roku 1995 a jejich vítěznou sérii přerušil pouze před třemi lety městský rival Technika.
 
V Evropském poháru, který se uskuteční od 17. do 22. června v Brně Draci narazí na německý Buchbinder, italské Rimini, ukrajinský Jelizavetgard, francouzský Templiers a nizozemský Neptuns.
Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře