Reklama
reklama

Draci Brno chtějí v extralize získat další titul

Obhájit extraligový titul a postoupit v Evropském poháru do finále touží v nadcházející baseballové sezoně osmnáctinásobní mistři Draci Brno. V extraligové premiéře hostí Draci už tento pátek od 20 hodin na stadionu v Komárově Eagles Praha.
Draky posílili dva zahraniční hráči Australan Wilson Lee a Američan Jeremy Filipek. Po hostování v týmu Hrochů se vrací Přemek Chroust a baseballovou pálku oprášil i čtyřicetiletý Pavel Budský, který před rokem ukončil aktivní kariéru.
 
Řady Draků opustili pouze Vojtěch Jelínek a David Winkler, kteří posílí v rámci hostování městského rivala Hrochy. "Uvažujeme ještě o posílení před Evropským pohárem, který pořádáme ve druhé polovině června v Brně," uvedl na tiskové konferenci manažer Draků Arnošt Nesňal.
Extraligové soutěži vládnou brněnští Draci od roku 1995 a jejich vítěznou sérii přerušil pouze před třemi lety městský rival Technika.
 
V Evropském poháru, který se uskuteční od 17. do 22. června v Brně Draci narazí na německý Buchbinder, italské Rimini, ukrajinský Jelizavetgard, francouzský Templiers a nizozemský Neptuns.
Autor: 
redakce
Aktuálně
Chystáte se jet lyžovat do zahraničí? Oblíbené jsou evropské destinace jako Itálie, Rakousko nebo Francie. Je ale na takovou cestu připravené i vaše auto? Víte, jaká pravidla v těchto zemích platí?
25.02.2018 - 10:14
Odpočinková zóna s kavárnou a dětským hřištěm, více místa pro sezónní trhy i lepší možnosti parkování či rekonstrukce inženýrských sítí. Hned tři brněnská náměstí čekají v brzké budoucnosti...
25.02.2018 - 08:39
Na jedné straně rozvoj města ve sportovní či dopravní rovině, na straně druhé obyvatelé či historické klenoty města. Situace týkající se směňování městských nemovitostí budí aktuálně v jihomoravské...
24.02.2018 - 09:07
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Komentáře