Reklama
reklama

Brno se těší na ženskou volejbalovou World Grand Prix

První srpnové dny se v brněnské hale Vodova uskuteční tři zápasy v rámci světové volejbalové soutěže World Grand Prix žen. Jedná se o největší turnaj této soutěže v historii, kterého se zúčastní 28 národních týmů. Česká republika bude hostit Alžírsko, Mexiko a Kazachstán.

Moravskou metropoli v rámci propagace navštívil i promo tým Českého volejbalového svazu, který v ulicích Brna bavili lidi volejbalem a pořádal soutěže o volné vstupenky.

Na Náměstí Svobody se poblíž brněnské kamenné chlouby, moderního orloje ve tvaru projektilu, k promo týmu přidali první soutěžící. A jako na zavolanou se na náměstí zcela náhodou objevil celý juniorský tým české volejbalové reprezentace mužů. Volejbalisté si velmi rádi s hosteskami zahráli minizápas přes postavenou síť, čímž na sebe strhli pozornost a napomohli tak k propagaci World Grand Prix.

Historickým centrem se promo tým přesunul na Moravské a Malinovského náměstí, kde uspořádal soutěže pro kolemjdoucí o volné vstupenky na ženská volejbalová utkání. Aktivně se zapojovali nejen dospělí, ale i děti. Díky této kampani se podařilo oslovit i řidiče trolejbusů, policisty, výletníky na lodích na vodní nádrži Brno a spoustu Brňanů v centru města.

„Brňané se opravdu ochotně a aktivně zapojovali do soutěží a určitě přijdou na víkendové zápasy podpořit naše hráčky,“ pochvaluje si vyvedenou propagační akci produkční Tomáš Jarolím.

V pátek 1. srpna vyzvou Češky Alžírsko, zápas začne v 19 hodin. V sobotu se utkají naše volejbalistky s Mexikem od 16 hodin a v neděli pak s Kazachstánem od 17:30. Přijďte podpořit české volejbalistky do haly Vodova i vy, bude jistě na co se dívat!

Lístky můžete zakoupit v předprodeji sítě Ticketstream.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
V sobotu 14. 7. zahájí v Brně provoz nové středisko RETRO-USE na adrese Francouzská 36. Podobné zařízení ve Škrobárenské ulici v Brně-Černovicích, které fungovalo od roku 2016, ke stejnému dni...
14.07.2018 - 08:45
Současná situace s městskou hromadnou dopravou v Brně se nezlepší. Naopak. Brňané mohou očekávat další výluky. Od půlnoci 16. července 2018 do 27. července 2018 přestanou jezdit tramvaje mezi...
13.07.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Úderům do hlavy ocelovými tyčemi se nevyhnul starší muž, kterého napadla trojice mladíků ve věku třináct a patnáct let. Muž v autě s pootevřeným okýnkem spal. Děti putovali do výchovného zařízení.
13.07.2018 - 11:35
Komentáře