Reklama
reklama

Brno se těší na ženskou volejbalovou World Grand Prix

První srpnové dny se v brněnské hale Vodova uskuteční tři zápasy v rámci světové volejbalové soutěže World Grand Prix žen. Jedná se o největší turnaj této soutěže v historii, kterého se zúčastní 28 národních týmů. Česká republika bude hostit Alžírsko, Mexiko a Kazachstán.

Moravskou metropoli v rámci propagace navštívil i promo tým Českého volejbalového svazu, který v ulicích Brna bavili lidi volejbalem a pořádal soutěže o volné vstupenky.

Na Náměstí Svobody se poblíž brněnské kamenné chlouby, moderního orloje ve tvaru projektilu, k promo týmu přidali první soutěžící. A jako na zavolanou se na náměstí zcela náhodou objevil celý juniorský tým české volejbalové reprezentace mužů. Volejbalisté si velmi rádi s hosteskami zahráli minizápas přes postavenou síť, čímž na sebe strhli pozornost a napomohli tak k propagaci World Grand Prix.

Historickým centrem se promo tým přesunul na Moravské a Malinovského náměstí, kde uspořádal soutěže pro kolemjdoucí o volné vstupenky na ženská volejbalová utkání. Aktivně se zapojovali nejen dospělí, ale i děti. Díky této kampani se podařilo oslovit i řidiče trolejbusů, policisty, výletníky na lodích na vodní nádrži Brno a spoustu Brňanů v centru města.

„Brňané se opravdu ochotně a aktivně zapojovali do soutěží a určitě přijdou na víkendové zápasy podpořit naše hráčky,“ pochvaluje si vyvedenou propagační akci produkční Tomáš Jarolím.

V pátek 1. srpna vyzvou Češky Alžírsko, zápas začne v 19 hodin. V sobotu se utkají naše volejbalistky s Mexikem od 16 hodin a v neděli pak s Kazachstánem od 17:30. Přijďte podpořit české volejbalistky do haly Vodova i vy, bude jistě na co se dívat!

Lístky můžete zakoupit v předprodeji sítě Ticketstream.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře