Reklama
reklama

Brno se těší na ženskou volejbalovou World Grand Prix

První srpnové dny se v brněnské hale Vodova uskuteční tři zápasy v rámci světové volejbalové soutěže World Grand Prix žen. Jedná se o největší turnaj této soutěže v historii, kterého se zúčastní 28 národních týmů. Česká republika bude hostit Alžírsko, Mexiko a Kazachstán.

Moravskou metropoli v rámci propagace navštívil i promo tým Českého volejbalového svazu, který v ulicích Brna bavili lidi volejbalem a pořádal soutěže o volné vstupenky.

Na Náměstí Svobody se poblíž brněnské kamenné chlouby, moderního orloje ve tvaru projektilu, k promo týmu přidali první soutěžící. A jako na zavolanou se na náměstí zcela náhodou objevil celý juniorský tým české volejbalové reprezentace mužů. Volejbalisté si velmi rádi s hosteskami zahráli minizápas přes postavenou síť, čímž na sebe strhli pozornost a napomohli tak k propagaci World Grand Prix.

Historickým centrem se promo tým přesunul na Moravské a Malinovského náměstí, kde uspořádal soutěže pro kolemjdoucí o volné vstupenky na ženská volejbalová utkání. Aktivně se zapojovali nejen dospělí, ale i děti. Díky této kampani se podařilo oslovit i řidiče trolejbusů, policisty, výletníky na lodích na vodní nádrži Brno a spoustu Brňanů v centru města.

„Brňané se opravdu ochotně a aktivně zapojovali do soutěží a určitě přijdou na víkendové zápasy podpořit naše hráčky,“ pochvaluje si vyvedenou propagační akci produkční Tomáš Jarolím.

V pátek 1. srpna vyzvou Češky Alžírsko, zápas začne v 19 hodin. V sobotu se utkají naše volejbalistky s Mexikem od 16 hodin a v neděli pak s Kazachstánem od 17:30. Přijďte podpořit české volejbalistky do haly Vodova i vy, bude jistě na co se dívat!

Lístky můžete zakoupit v předprodeji sítě Ticketstream.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře