Reklama
reklama

Ostatní sporty

Přijďte oslavit měsíc lásky na bruslích, koloběžkách, longboardech, kolečkových lyžích a na kolech. Jízda proběhne již dnes večer od 19 hodin. Pojede se celkem jedenáct kilometrů a trasa je vhodná i pro začínající bruslaře.
Stáří: 1 týden 1 den
Charitativní Noční běh pro Světlušku rozsvítí 27. dubna po setmění park Lužánky. Pro vidící i nevidomé sportovce je připraven od 19 hodin doprovodný program. Mohou se těšit na nevidomé maséry, hudební vystoupení dua VojoDeyl i kapely Mirai.
V sobotu 18. března 2017 se v parku Lužánky uskutečnil 72. ročník mezinárodního běžeckého závodu.
V sobotu 18. března 2017 se v parku Lužánky uskuteční 72. ročník mezinárodního běžeckého závodu. Běh Lužánkami probíhá nepřetržitě od roku 1946 a tradičně otvírá brněnskou atletickou sezonu.
Brněnská společnost TORRSEN SPORTS připravuje  ve spolupráci s Pražským klubem dračích lodí moravskou část Halového mistrovství ČR na dračích lodích. Ta se letos uskuteční 28. ledna 2017 a jako v roce 2016 ji bude hostit Městský plavecký stadion za Lužánkami.
Český freediving letos slaví historický úspěch. Na mistrovství světa reprezentovaly v září v řecké Kalamatě v potápění na nádech dva tříčlenné týmy, ženský i mužský, a oba bodovaly. Mužský tým skončil na prvním místě a ženy přivezly z Řecka stříbro.
V pátek 30. září bude brněnský Jundrov hostit tradiční souboj univerzitních osmiveslic. Od 16:00 je v plánu obnovený souboj smíšených osmiveslic Vysokého učení technického a Masarykovy univerzity. 
Akvabely Soňa Dufková a Alžběta Bernardová, dráhoví cyklisté Pavel Kelemena Adam Ptáčník a kanoista Filip Šváb představí v brněnském knihkupectví Knihy  Dobrovský na Joštově 6 novou knihu Rio 2016. Autogramiáda olympioniků se uskuteční 29. září od 17 hodin.
Pořadatelé srdečně zvou na večerní letní jízdu městem Brnem na bruslích a koloběžkách, která proběhne v sobotu 16. 7. 2016 od 20 hodin. 
Po delší době se pořadatelům podařilo připravit vrcholový mezinárodní turnaj v plážovém volejbale v Brně. Špičky domácího i zahraničního beach volejbalu se utkají ode dneška, pátku 3. 6. do neděle 5. 6. v areálu Sokolského koupaliště na Brněnské přehradě.
Od úterý si mohou nadšení fandové MotoGP pořídit všechny typy vstupenek, které si byli zvyklí pořizovat na jednu z největších sportovních akcí v České republice i v minulých letech. V pravé poledne byl spuštěn prodej vstupenek Camp pass A.
Poslední vteřiny do konce utkání. Napětí mezi studenty obou brněnských univerzit vrcholí. Extatický křik a vítězem historicky prvního Fotbalového souboje univerzit je Vysoké učení technické v Brně! S konečným výsledkem 2:1 porazila brněnská technika favorizovanou Masarykovu univerzitu.
Charitativní Noční běh pro Světlušku rozsvítí 21. dubna po setmění park Lužánky. Pro vidící i nevidomé sportovce je připraven od 19.00 doprovodný program. Ve 21.00 se pak se symbolicky zapnutými čelovkami vydají společně překonat tmu.    
Slunečné počasí s teplotami přesahujícími dvacet stupňů provázelo závodníky čtvrtého ročníku Brněnského půlmaratonu, který v neděli 17. dubna odstartoval z náměstí Svobody. 
V neděli 17. dubna v 11 hodin odstartuje z náměstí Svobody v Brně největší běžecký závod na jižní Moravě. Na čtvrtý ročník Brněnského půlmaratonu a Brněnské desítky se již registrovaly téměř dva tisíce běžců. Přihlásit se bude ještě možné i přímo na místě v den závodu. 
V sobotu 19. března 2016 se za chladného jarního počasí uskutečnil 71. ročník mezinárodního závodu Běh Lužánkami 2016.