Reklama
reklama

Zápas Komety se Zlínem skončil ve 13. minutě. Nad ledem byla mlha

Mlha v hale Rondo nedovolila odehrát utkání druhého kola hokejové Tipsport extraligy. Hráči Komety a Zlína stihli pouze 13 minut a 3 vteřinky k tomu. Duel byl proto odložen a o náhradním termínu se rozhodne v nejbližších dnech.

Oficiální stanovisko klubu k nastalé situaci přiblížil tiskový mluvčí Michal Chylík. „Problém byl s počasím. Venku byla 98% vlhkost, zmoklí diváci přišli do haly mokří a vše se do ní "natahalo". Klimatizace, vzduchotechnika, všechno jelo naplno, ale nebylo v silách obou zařízení, aby se v nějakém rychlém časovém horizontu zlepšilo ovzduší v hale."

„Udělali jsme maximum, co jsme mohli udělat, ale ten časový úsek byl příliš krátký. Hodinu jsme čekat nemohli," upozornil Chylík na fakt, že duel byl navíc v přímém přenosu České televize. „V nejbližší době se určí náhradní termín a celý zápas by měl začít s největší pravděpodobností od začátku, tedy za stavu 0:0 a od času 0:00. Ihned jak to půjde, budeme vás informovat," dodal Chylík.

I když se utkání nedohrálo, proběhla v tiskovém centru haly Rondo tradiční tisková konference. Tu zahájil kouč Zlína Rostislav Vlach, který prožívá se svým týmem prapodivné období. V minulém kole odklad o hodinu kvůli dopravní zácpě hokejistů z Mladé Boleslavi, nyní dokonce předčasný konec zápasu. „Je dobře, že se to utkání ukončilo. Bohužel není co hodnotit, hráči místy neviděli na puk, podmínky byly tak akorát na zranění," říká lodivod hostů.

V podobném duchu hovořil i brněnský trenér Vladimír Kýhos. „Souhlasím s Rosťou, je dobře, že se zápas odložil. Pro všechny to bylo moc složité a víc k tomu asi není co dodat. Jen asi to, že jsem tohle nikdy nezažil," což potvrdil rovněž i jeho kolega.

Když nastaly prvotní problémy s mlhou, oba trenéři mysleli na to nejhorší, že se nedělní duel nedohraje, a také se tak stalo. „Počasí bylo špatné, deštivé, k tomu máte vyprodanou halu, kde byla velká vlhkost," řekl Kýhos, se kterým Rostislav Vlach do puntíku souhlasil.

Zdroj: www.hc-kometa.cz

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře