Reklama
reklama

Z duelu chudého na branky veze Kometa bod z Hradce Králové

Do duelu proti nováčkovi z Hradce Králové vstoupili Brňané lépe, ve třetí minutě je do vedení poslal svým prvním gólem v sezóně Miroslav Holec. Těsný náskok se ale hostům z Brna nepodařilo udržet, domácí krok srovnali a v prodloužení rozhodli o bonusovém bodu ve svůj prospěch. V brněnské brance se poprvé představil Marek Čiliak, i přes několik skvělých zákroků nedokázal svůj tým k výhře dovést.

Mountfield HK - Kometa 2:1 p (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0). Branky a nahrávky: 34. Škoda, 64. Mertl (Šimánek) – 3. Holec (Zohorna). Rozhodčí: Wagner, Lacina – Lučan, Bryška. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: 3 594.

Mountfield HK: Kantor – Harant, Vydarený, Pláněk, Mikuš, Ptáček, Frühauf, Plášil – Dej, Mertl, Šimánek (C) – Kudrna, Langhammer, Květoň – Škoda, Červený, Suja – Švihálek, Knotek, Rousek – Nedvídek.

Kometa: Čiliak – Kováčik, Hanzlík, Nosek, Kempný, Kuboš, Žižka, Dujsík – Jenyš, Čermák (C), Káňa – T. Svoboda, Hruška, J. Svoboda – Dočekal, Němec, Burian – Zohorna, Holec, Mrázek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře