Reklama
reklama

Popřejte Kometě k šedesátinám. Nejlepší videa budou promítnuta na kostce

Hokejová Kometa bude 27. listopadu slavit šedesáté narozeniny. Při této příležitosti chce dát fanouškům možnost svému milovanému klubu popřát formou videa. Ti, kteří vyrobí nejlepší přání, získají jako odměnu jeho promítnutí na kostce nad ledem. "Všechna videa, která nachystají, budeme umisťovat na náš web a dva dny před domácím utkáním s Kladnem se bude hlasovat o nejlepší. Videa mohou mít maximálně 30 vteřin a přát mohou fanoušci, partneři, prostě celá veřejnost. Čím zaujmou, kostýmy, vtipem, originální myšlenkou, je to jen na fanoušcích," uvedl Tomáš Čekal.

Videa můžete nahrát na svůj kanál youtube, nebo nám je můžete zasílat přes jakoukoliv internetovou úschovnu a my je vystavíme na náš kanál youtube a web Komety. Podmínkou je, že všichni aktéři videa musí souhlasit se zveřejněním na našem webu.

Odkazy na videa nahraná na youtube nebo odkazy na různé úschovny ke stáhnutí videí posílejte na email soutez@kometagroup.cz.

HC Kometa Brno si vyhrazuje právo nevhodná videa nezveřejňovat. Videa můžete posílat do 18:00 hodin 26. listopadu 2013. Hlasování o nejlepší videa bude probíhat 27. a 28. listopadu. Tři nejlepší videa budou zveřejněna na kostce při zápase s Kladnem (29. 11. 2013).

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře