Reklama
reklama

Pět komeťáků se podepisovalo u Brněnské přehrady na parníku Veveří

Podvečer se u návštěvníků brněnské přehrady nesl ve znamení zábavného odpoledne. Již od 15 hodin si mohli fanoušci Komety a všichni přítomní kolem areálu restaurace Parník Veveří vyzkoušet několik zábavných her, zastřílet si na bránu nebo se projet na Segway. U většiny z těchto stanovišť navíc od 16 hodin pomáhali hráči prvního týmu HC Kometa Brno. Obránce Ondřeje Dlapu doplnili útočníci Vilém Burian, Hynek Zohorna, Jan Hruška a Martin Dočekal. Komeťáci však k parníkům přišli hlavně kvůli autogramiádě, která odstartovala v 17 hodin.

Ještě než usedli hokejisté extraligového celku do „starobrňácké“ restaurace za stůl pro autogramiádu, fotili se v areálu, kudy v letních měsících prochází tisíce lidí denně, s věrnými fanoušky většinou v modrobílých barvách. Kdo na sobě nic modrého neměl, mohl si to samozřejmě zakoupit v nachystaném komeťáckém fanshopu nebo vyhrát v jedné z několika kvízových soutěží.   V Brně-Bystrci celému poledni přálo krásné počasí, které například Viléma Buriana, jenž seděl jako jediný na slunci, hezky zahřálo. Schladit se s ostatními mohl po konci autogramiády, kdy po Michalu Chylíkovi přebral mikrofon zpěvák skupiny Lidopop. Právě kapela, která na komeťácká témata vymyslela několik písní, se postarala o zábavu až do večerních hodin. Nejstarší i nejmladší komeťáci si přišli na své.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře