Reklama
reklama

Na vrata zlínské obrany bušila Kometa marně, zůstala tedy bez bodu

Souboj pátého se sedmým týmem tabulky nabídlo 45. kolo Tipsport extraligy. Na led Komety přijel Zlín. Hosté se v první třetině ujali vedení po brance v oslabení. Klíčové momenty ale nabídl start druhé periody, kdy Zlín přidal další dvě branky. Kometa zareagovat nedokázala, naopak hned na začátku třetí třetiny ještě jednou inkasovala. Vyhrocený závěr zápasu pak už nutil statistiky evidovat jen trestné minuty, branky už nepadaly. Zlín tak na sedmém místě stáhl náskok páté Komety už jen na dva body.

Kometa Brno - Zlin 0:4 (0:1, 0:2, 0:1).

Branky a nahrávky: 17. Veselý (Čajánek), 22. Honejsek (Holík, Řezníček), 25. Balaštík (Leška, Zámorský), 41. Köhler (Leška). Rozhodčí: Polák, Šír – Gebauer, Lederer. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: 7200 (vyprodáno). Střely na branku: 29:23. Průběh utkání: 0:4.

Kometa: Čiliak – Kempný, Kováčik, Hanzlík, Miller, Dlapa, Kuboš – Káňa, Němec, T. Svoboda – J. Svoboda, Hruška, H. Zohorna – Burian, Koreis, Novotný – Polodna, Čermák (C), Vondráček.

Zlín: Kašík – Kotvan, Marušák, Řezníček, Zámorský, Tesařík, Matějíček, Urbanec – Köhler, Leška, Balaštík – Veselý, Čajánek (C), Honejsek – Kubiš, Holík, Okál – Sedláček, Melenovský, Ondráček.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře