Reklama
reklama

Na play off čeká na fanoušky hokejistů Komety nová kolekce triček

Hokejisté Komety připravili na play off speciální kolekci triček pro fanoušky, na kterých je nové logo play off 2014 s hodně vousatým hokejistou. Symbol naznačuje co nejdelší cestu Brňanů závěrem extraligy. Trička jsou už od dnešního dne v prodeji ve Fanshopech Komety a také ve všech prodejnách Kappa.  

Před dvěma lety při cestě z předkola do finále se brněnští hokejisté neholili téměř dva měsíce. První zápas předkola začal v poslední únorový den a finále skončilo 19. dubna. "Tehdy jsme byli hodně zarostlí, rádi bychom délku našich vousů zopakovali. Neholíme se od pondělí a uvítáme, když se k nám přidají i další naši fanoušci," řekl novinářům při představování kolekce kapitán Komety Leoš Čermák.

Největší náskok má brankář Marek Čiliak, který se neholí už téměř měsíc. "Snažíme se vytvořit před zápasy play off pozitivní náladu v týmu. Nyní se zatím v tréninku zaměřujeme na naše taktické prvky. Postupně k nim přidáme i videa ze zápasů Plzně. Podíváme se na jejich herní signály a jak hrají přesilovky," dodal Čermák.
 
Při prvním brněnském utkání play off nastoupí v sobotu 22. března hokejisté Komety v rámci spolupráce s Hasičským záchranným sborem Jihomoravského kraje v první třetině ve zvláštních dresech bez reklam. Tyto dresy půjdou do dražby. Její výtěžek půjde na pomoc rodinám, které ztratily při záchranných akcích manžela a otce dětí. "Pomoci Komety si nesmírně vážíme. Letos slavíme 150. výročí založení Hasičského sboru, takže i tímto způsobem zviditelníme naše jubileum," poznamenal Václav Špéra, šéf Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Komentáře