Reklama
reklama

Na play off čeká na fanoušky hokejistů Komety nová kolekce triček

Hokejisté Komety připravili na play off speciální kolekci triček pro fanoušky, na kterých je nové logo play off 2014 s hodně vousatým hokejistou. Symbol naznačuje co nejdelší cestu Brňanů závěrem extraligy. Trička jsou už od dnešního dne v prodeji ve Fanshopech Komety a také ve všech prodejnách Kappa.  

Před dvěma lety při cestě z předkola do finále se brněnští hokejisté neholili téměř dva měsíce. První zápas předkola začal v poslední únorový den a finále skončilo 19. dubna. "Tehdy jsme byli hodně zarostlí, rádi bychom délku našich vousů zopakovali. Neholíme se od pondělí a uvítáme, když se k nám přidají i další naši fanoušci," řekl novinářům při představování kolekce kapitán Komety Leoš Čermák.

Největší náskok má brankář Marek Čiliak, který se neholí už téměř měsíc. "Snažíme se vytvořit před zápasy play off pozitivní náladu v týmu. Nyní se zatím v tréninku zaměřujeme na naše taktické prvky. Postupně k nim přidáme i videa ze zápasů Plzně. Podíváme se na jejich herní signály a jak hrají přesilovky," dodal Čermák.
 
Při prvním brněnském utkání play off nastoupí v sobotu 22. března hokejisté Komety v rámci spolupráce s Hasičským záchranným sborem Jihomoravského kraje v první třetině ve zvláštních dresech bez reklam. Tyto dresy půjdou do dražby. Její výtěžek půjde na pomoc rodinám, které ztratily při záchranných akcích manžela a otce dětí. "Pomoci Komety si nesmírně vážíme. Letos slavíme 150. výročí založení Hasičského sboru, takže i tímto způsobem zviditelníme naše jubileum," poznamenal Václav Špéra, šéf Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře