Reklama
reklama

Mladá Boleslav poprvé v sezóně porazila Kometu.

Po vyhraném zápase v Hradci zajížděla Kometa podruhé na venkovní štaci, tentokrát do Mladé Boleslavi. Diváci dlouho sledovali vyrovnaný zápas, Kometa měla v průběhu zápasu větší šance na to, aby šla do vedení. O výsledku však nakonec rozhodl v 45. minutě domácí Žejdl a po fotbalovém výsledku 1:0 brala sestava Františka Výborného tři body.

První třetina nabídla vyrovnaný hokej, větší aktivitu prokazovala Kometa, která si v 18. minutě vytvořila největší šanci zápasu. Marcel Haščák prchl po pravé křídle a trefil tyč Maxwellovy brány. Domácí hrozili z několika dobrých pozic, ale Čiliak vše v klidu pochytal. Poradil si i s přesilovkou soupeře. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu, byť nejblíž vedení byli Brňané.

Druhá třetina nabídla rovněž mnoho šancí na obou stranách. Tu největší měl z brněnské strany Marek Kvapil, který se prokličkoval přes boleslavskou obranu a byl potažen Hanzlíkem. Následné trestné střílení Maxwell betony vyrazil. Další obrovskou šanci měl v přečíslení Komety slovenský útočník Haščák, ale ani tohle gólem neskončilo. Domácí hrozili ve svých přesilovkách, ale výborně chytající Čiliak podržel svůj tým.

I třetí část naznačovala, že mnoho gólů padat nebude. Šancí nebylo tentokrát mnoho, i když hosté měli znovu střeleckou převahu. Rozhodla však jediná chyba prakticky bez faulů vedeného zápasu. Na modré čáře zachytil kotouč Klepiš, poslal ho mezi kruhy na volného Lukáše Žejdla, který střelou pod víko překonal Čiliaka - 1:0.

Hosté se snažili něco s výsledkem udělat, ale ani střela Ondřeje Němce a poté power-play Komety výsledek nezměnil. Bruslaři si tak připsali tři body.

Zdroj: H'C Kometa

Autor: 
admin
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře