Reklama
reklama

Komeťáci utekli před vedrem. Čekal je první trénink na ledě

Venku zrovna ukazoval teploměr 35°C a většina fanoušků Komety ještě ležela u vody. Pro hráče prvního týmu se však stala neděle 28. července prvním dnem, kdy společně vyjeli na zbrusu nový led KAJOT ARENY. Že by si užili chladnějšího počasí haly, se ale říct nedá, protože stačilo pár minut na ledové ploše a ze všech tekl pot. Většina hráčů navíc nazula nové brusle a výstroj, na kterou si budou chvíli zvykat.

Nejnedočkavějším hráčem, který vkročil na led jako první, byl útočník Martin Dočekal. „Na klucích je vidět, že mají chuť. Většina z nich chodila na led už minulý týden. Tato skupina problémy neměla. Ti, kteří ještě nebyli, toho měli dost,“ vykládal po prvním tréninku dobře naladěný hlavní trenér Vladimír Kýhos.

 

V následujícím týdnu čeká na hráče extraligového celku několik zajímavostí. Zkraje půjdou znova na testy, pak hned začnou s dvoufázovými tréninky. „Před prvním zápasem máme dost prostoru na to, abychom do kluků něco dostali. Až se nám to povede, přijde čas na taktické věci,“ hledí Vladimír Kýhos kupředu.

 

Očekávaným momentem bude bezesporu zveřejnění nového komeťáckého kapitána, kterého bude mít Brno po odchodu Radima Bičánka. „Klukům oznámíme, kdo se jím stane. Pak to řekneme novinářům,“ usmál se lišácky Vladimír Kýhos. Stát by se tak mělo zřejmě také v následujícím týdnu.

 

Do prvního zápasu zbývá hráčům Komety 11 dní, do konce srpna se na led k utkání postaví celkem devětkrát. Ještě před závěrem měsíce by měl tým Komety opět posílit kondiční trenér Normand Lacombe a začít do hráčů pumpovat další sílu, kterou budou na ledě zúročovat.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře