Reklama
reklama

Kometa si chce vychovat nové hráče a fanoušky. V mateřské školce

Na nedostatek míst v brněnských mateřských školkách zareagoval hokejový klub Kometa. Od září otevře soukromou mateřskou školku pro čtyřiapadesát dětí. Školka vznikne u tréninkových hokejových hal ve Sportovní ulici. Informaci potvrdil pro Brněnský deník majitel klubu Libor Zábranský.

„Školka bude vychovávat děti pro základní, střední a později vysoké školy, s nimiž Kometa spolupracuje. Myslím, že školka spojená se sportovním klubem, je to u nás unikát. Zareagovali jsme na poptávku po předškolním vzdělávání a přetlak dětí. Je jich hodně, školek naopak málo,“ uvedl Zábranský.

 

To, že dětí je hodně vidí majitel klubu i v hokejových přípravkách. Proto chce dětem nabídnout nejen vzdělávací program, ale také sportovní vyžití. A pokud se z předškolačkou nestanou vrcholoví sportovci, vychová si tak klub novou generaci fanoušků.

 

Soukromá školka pod hlavičkou Komety ale nebude zadarmo. Rodiče mohou zapomenout na dotované školné ve státních školkách, které se pohybuje mezi 400 až 600 korunami. Podle Zábranského bude cena školky stejná jako v jiných soukromých mateřských školkách v Brně. Tedy od osmi tisíc korun měsíčně a více.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře