Reklama
reklama

Kometa si chce vychovat nové hráče a fanoušky. V mateřské školce

Na nedostatek míst v brněnských mateřských školkách zareagoval hokejový klub Kometa. Od září otevře soukromou mateřskou školku pro čtyřiapadesát dětí. Školka vznikne u tréninkových hokejových hal ve Sportovní ulici. Informaci potvrdil pro Brněnský deník majitel klubu Libor Zábranský.

„Školka bude vychovávat děti pro základní, střední a později vysoké školy, s nimiž Kometa spolupracuje. Myslím, že školka spojená se sportovním klubem, je to u nás unikát. Zareagovali jsme na poptávku po předškolním vzdělávání a přetlak dětí. Je jich hodně, školek naopak málo,“ uvedl Zábranský.

 

To, že dětí je hodně vidí majitel klubu i v hokejových přípravkách. Proto chce dětem nabídnout nejen vzdělávací program, ale také sportovní vyžití. A pokud se z předškolačkou nestanou vrcholoví sportovci, vychová si tak klub novou generaci fanoušků.

 

Soukromá školka pod hlavičkou Komety ale nebude zadarmo. Rodiče mohou zapomenout na dotované školné ve státních školkách, které se pohybuje mezi 400 až 600 korunami. Podle Zábranského bude cena školky stejná jako v jiných soukromých mateřských školkách v Brně. Tedy od osmi tisíc korun měsíčně a více.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře