Reklama
reklama

Kometa oznámila ceny vstupenek a permanentek. Klub zdraží o 10 korun

Protože se v klubu hromadily otázky od fanoušků směřující k prodeji permanentek na příští extraligovou sezónu, klub zveřejňuje prozatím alespoň ceny vstupného. Vedení Komety také pevně věří, že bude i nadále působit v aréně, kde získala Kometa v posledních třech letech dvě stříbrné medaile. Na otázky směřující k cenám vstupného i k začátku prodeje permanentních vstupenek odpovídal majitel klubu Libor Zábranský.

Ceny všech vstupenek budou pro sezónu 2014/2015 navýšeny, u permanentek se jedná o 10 korun na každé domácí utkání. Jaký byl k tomuto navýšení důvod? 
Bohužel jsme toto rozhodnutí museli udělat, protože po odstoupení jednoho z hlavních partnerů není rozpočet naší mládeže v takové kondici, aby byla zajištěna kontinuita působení mládeže v aréně. I když jsme toto rozhodnutí udělali neradi, věříme, že jej naši nejvěrnější fanoušci pochopí.

Chápu to správně tak, že ono symbolické navýšení o desetikorunu bude zpět vloženo do rozvoje mládeže Komety? Tedy její hokejové budoucnosti? 
Přesně tak.

Jak to bude s přípravnými zápasy? 
Oproti navýšení ceny permanentek bychom chtěli permanentkářům vyjít vstříc volným vstupem na všechna domácí srpnová přátelská utkání. (Karta se jen dobije bezplatnou hodnotou na hlavní pokladně arény nebo na internetu, pozn. red.)

Když je jasná cena permanentek i klubových karet, kdy začne jejich předprodej? 
Přesné datum zatím bohužel nevíme. Na to totiž navazuje spousta jednání a rozhodnutí vlastníka haly, respektive města. Odhaduji, že do čtrnácti dní. Ale je to pouze můj osobní názor. Spousta věcí se totiž může změnit, aniž by na ně měla Kometa jakýkoliv vliv.

Diváci, kteří chodívali na sezení, si mohli vybírat ze tří kategorií podle cen. Nyní jedna (8. a 9. řada) z ceníku vypadla. Byla zařazena do kategorie od 24. řady až po 8. Co k tomu Kometu vedlo? 
Bohužel historicky firma, která Kometě dělala rozbor a doporučení nastavení cenových hladin, udělala chybu a v podstatě jedny z nejlepších a nejžádanějších míst zařadila do nižší kategorie. Proto jsme se rozhodli nastavit je do kategorie, kam patří.

Ceny permanentek a klubových karet pro sezónu 2014/2015

Skupina

Umístění v Kajot Areně

Permanentní vstupenky
(příprava a zákl. část)

Klubové karty
(celosezónní)

A

24 - 8 řada včetně

6.260,-

10.000,-

B

7 - 1 řada včetně

4.820,-

8.500,-

C

stání

3.620,-

6.000,-

Ceny vstupenek na základní část 2014/2015

Skupina

Umístění v Kajot Areně

Cena vstupenky

A

24 - 8 řada včetně

290,-

B

7 - 1 řada včetně

230,-

C

stání

180,-

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře