Reklama
reklama

Hokejisté Komety Brno hrají domácí semifinálové zápasy v nové sadě dresů

Hokejisté Komety Brno hrají domácí semifinálové zápasy v nové sadě dresů. Od původních se liší pouze jiným logem generálního partnera Starobrna, které je zaměřeno na konkrétní produkt pivovaru. Dresy, ve kterých hráli hokejisté Komety Brno domácí utkání čtvrtfinále, půjdou po sezoně do aukce. Výtěžek bude věnován na nákup nových lůžek na oddělení resuscitační péče ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně a další podpůrné projekty Komety.
Na novém domácím dresu pro semifinále vystřídal Drak klasické logo Starobrno. Nové logo na domácí semifinálové zápasy Komety se Spartou totiž propaguje pivo Starobrno Drak. Což je nový originální extra chmelený ležák, který je od první poloviny března stálou součástí starobrněnské nabídky. Toto nepasterizované dvanáctistupňové prémiové pivo s objemem alkoholu 5,3% se prodává čepované i lahvové.
Brněnskou legendu o drakovi, který trápil obyvatele Brna až do chvíle, kdy jej především vtipem a chytrostí přemohl obyčejný tovaryš, zná téměř každý. Drak však dlouhodobě patří také ke Starobrnu. Již v 70. letech minulého století totiž pivovar dodával na trh dvanáctku s vyobrazením draka, o něco později pak čtrnáctku pojmenovanou Drak. V devadesátých letech pak slavily úspěch bylinné speciály Červený drak a Černý drak. Přivést draka znovu k životu v názvu nového ležáku se tedy nabízelo, v Brně totiž nelze najít výstižnější symbol síly, tradice a hrdosti na naše město. A v posledních letech také symbol síly hokejové Komety Brno.
Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře