Reklama
reklama

Čtvrtá prohra v řadě. Kometa se vrací ze zlínského ledu s prázdnou

Ani zlepšený výkon ve druhé třetině a několik slibných šancí nestačilo na přijatelný výsledek. Kometa počtvrté v řadě prohrála a navíc se opět střelecky trápila. Jedinou přesnou trefou se prezentoval Jan Hruška, zatímco domácí Zlín prostřelil Čiliaka hned čtyřikrát.

Stadión ve Zlíně sledoval hned ve dvacáté vteřině obrovskou šancí domácího týmu. Holík vybídl přesným pasem do šance Robertse Bukartse, kterého Čiliak dobrým zákrokem vychytal. Kometě se vůbec nevydařil vstup do zápasu. Vzápětí měli totiž hráči PSG dvojnásobnou přesilovku, na trestné seděli Káňa s Kováčikem. Už se zdálo, že to Brňané zvládnout, ale k puku se mezi kruhy dostal Robert Říčka, který bekhendem překonal Čiliaka – 1:0. Jedinou šanci Komety v první periodě měl Hynek Zohorna, ale po kličce Kašíkovi mu puk utekl z hole.

Vstup do druhé části se povedl výborně pro změnu Kometě. Ton krásnou křižnou přihrávkou našel Jana Hrušku, který propálil Kašíka – 1:1. Na hostech bylo vidět výrazné herní zlepšení, jenže místo obratu ve skóre přišel nešťastný moment. Daniel Štumpf razantně vystřelil a puk propadl Čiliakovi mezi betony, kus černé pryže se doslova došoural do sítě – 2:1. Poté mohl vyrovnat Burian, ale zlínský gólman zasáhl špičkou betonu. Kometě nepřálo štěstí, vyrovnat mohl Vondráček, ale trefil tyč, od které se puk odrazil před bránu. Následné dorážce zamezil jen za cenu důležitého faulu Tomáš Žižka. Šance byly, ale stav se do konce druhé části nezměnil.

V poslední třetině se radoval pouze domácí soubor. Přičemž šance opět byla, aktivní Hruška po souhře s Tonem trefil břevno. Tyč a břevno, góly však z pohledu Brna žádné další. A tak se radovali domácí, nejprve Holík našel Robertse Bukartse a konečný výsledek na 4:1 upravil zcela volný Filip Čech, který stejně jako lotyššký spoluhráč neměl problém dorazit puk do Čiliakovy svatyně. Výkon Komety vypadal podstatně lépe, než v minulých duelech, body však bohužel stále žádné.

Branky a nahrávky: 3. Říčka (Bukarts), 25. Štumpf (Vlach, Veselý), 52. Bukarts (P.Holík, Říčka), 57. Čech (Čachotský) – 21. Hruška (Ton). Rozhodčí: Šír, Pavlovič – Jindra, Zíka. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení:0:0. Diváci: 6322. Střely na branku: 33:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1. Hráči utkání: Libor Kašík - Hynek Zohorna.

Zdroj: HC Kometa

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
V sobotu 14. 7. zahájí v Brně provoz nové středisko RETRO-USE na adrese Francouzská 36. Podobné zařízení ve Škrobárenské ulici v Brně-Černovicích, které fungovalo od roku 2016, ke stejnému dni...
14.07.2018 - 08:45
Současná situace s městskou hromadnou dopravou v Brně se nezlepší. Naopak. Brňané mohou očekávat další výluky. Od půlnoci 16. července 2018 do 27. července 2018 přestanou jezdit tramvaje mezi...
13.07.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Úderům do hlavy ocelovými tyčemi se nevyhnul starší muž, kterého napadla trojice mladíků ve věku třináct a patnáct let. Muž v autě s pootevřeným okýnkem spal. Děti putovali do výchovného zařízení.
13.07.2018 - 11:35
Komentáře