Reklama
reklama

Čiliak bude chytat v nové helmě s drakem

Brno – Hokejisté Komety už zítra ve středu 11. 3. vstoupí do čtvrtfinále extraligy, kde na ně čeká tým Zlína. Jednou ze zásadních opor týmu v nadcházejících bojích se stane i brankář Marek Čiliak, který na led vyrazí ve zbrusu nové designové helmě s vyobrazením draka.

Letošní sezonu Marek Čiliak dosud odehrál s bílou helmou na hlavě. To se teď změní. Starobrno na FB i webových stránkách před časem vyhlásilo soutěž o nejlepší design helmy pro Marka ve stylu Komety a starobrněnského draka. Starobrno Drak je oblíbený ležák z portfolia pivovaru, kterým na podzim 2014 fanoušci zahajovali novou hokejovou sezonu. Tento ležák přitom ve  Starobrnu pomáhali vařit i sami hokejisté.

Na nový design helmy se nám sešly celkem tři desítky návrhů. Chtěli jsme, aby vypadala originálně, proto jsme sami oslovili i studenty vysokých škol, zabývajících se designem. Vítězem se ale nakonec stal student Mendelovy univerzity v Brně Lukáš Gabrhel,“ konstatovala manažerka značky Starobrno Zdeňka Mindlová. Vítěz se radoval i z pěkných cen: finanční hotovosti, sudu Starobrno Drak na víkend a především VIP setkání právě s Markem Čiliakem. Kromě modrého draka na boku je na zadní straně helmy vyvedeno i jméno a datum narození Markovy dcery Ellisy Charlotte.

Značka Starobrno je hrdým partnerem Komety už tři sezony. Za tu dobu Kometa už dvakrát hrála ve finále extraligy a skončila na druhém místě. „My všichni ve Starobrně samozřejmě věříme, že letos to už vyjde a Kometa vysněný titul získá. Už teď plánujeme akce, které v případě vítězství uspořádáme. Vzhledem k tomu, že by šlo historicky o dvanáctý titul Komety, tak tímto slibujeme, že bychom v případě jeho zisku obdarovali fanoušky 12 000 pivy,“ řekla Zdenka Mindlová. Fanoušci si svou odměnu ovšem musí „zasloužit“. Starobrno totiž předpokládá, že k vítěznému tažení přispějí i oni sami. O všem budou informováni včas na facebooku Starobrna. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře