Reklama
reklama

Čiliak bude chytat v nové helmě s drakem

Brno – Hokejisté Komety už zítra ve středu 11. 3. vstoupí do čtvrtfinále extraligy, kde na ně čeká tým Zlína. Jednou ze zásadních opor týmu v nadcházejících bojích se stane i brankář Marek Čiliak, který na led vyrazí ve zbrusu nové designové helmě s vyobrazením draka.

Letošní sezonu Marek Čiliak dosud odehrál s bílou helmou na hlavě. To se teď změní. Starobrno na FB i webových stránkách před časem vyhlásilo soutěž o nejlepší design helmy pro Marka ve stylu Komety a starobrněnského draka. Starobrno Drak je oblíbený ležák z portfolia pivovaru, kterým na podzim 2014 fanoušci zahajovali novou hokejovou sezonu. Tento ležák přitom ve  Starobrnu pomáhali vařit i sami hokejisté.

Na nový design helmy se nám sešly celkem tři desítky návrhů. Chtěli jsme, aby vypadala originálně, proto jsme sami oslovili i studenty vysokých škol, zabývajících se designem. Vítězem se ale nakonec stal student Mendelovy univerzity v Brně Lukáš Gabrhel,“ konstatovala manažerka značky Starobrno Zdeňka Mindlová. Vítěz se radoval i z pěkných cen: finanční hotovosti, sudu Starobrno Drak na víkend a především VIP setkání právě s Markem Čiliakem. Kromě modrého draka na boku je na zadní straně helmy vyvedeno i jméno a datum narození Markovy dcery Ellisy Charlotte.

Značka Starobrno je hrdým partnerem Komety už tři sezony. Za tu dobu Kometa už dvakrát hrála ve finále extraligy a skončila na druhém místě. „My všichni ve Starobrně samozřejmě věříme, že letos to už vyjde a Kometa vysněný titul získá. Už teď plánujeme akce, které v případě vítězství uspořádáme. Vzhledem k tomu, že by šlo historicky o dvanáctý titul Komety, tak tímto slibujeme, že bychom v případě jeho zisku obdarovali fanoušky 12 000 pivy,“ řekla Zdenka Mindlová. Fanoušci si svou odměnu ovšem musí „zasloužit“. Starobrno totiž předpokládá, že k vítěznému tažení přispějí i oni sami. O všem budou informováni včas na facebooku Starobrna. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře