Reklama
reklama

Bezbranková bitva dospěla až do nájezdů. V nich rozhodl junior Mrázek

V rámci dohrávky čtrnáctého kola se brněnská Kometa představila na pardubickém ledě. Duel předloňských finalistů patřil oběma brankářům, kteří v základní části pochytali všechny střelecké pokusy. Rozhodnout se tak muselo až v samostatných nájezdech, kde se štěstí přiklonilo na brněnskou stranu. Jediným přesným exekutorem se stal teprve devatenáctiletý komeťák Petr Mrázek, který se v extralize trefil poprvé. Jednu premiéru zažil i brankář modrobílých Marek Čiliak, který poprvé v extralize nepustil žádný puk za svá záda.
Pardubice - Kometa 0:1sn (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0). Branky a nahrávky: rozh. sam. nájezd Mrázek. Rozhodčí: Homola, Wagner – Barvíř, Blümel. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: 9116. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1. Hráči utkání: Václav Benák - Marek Čiliak.
Pardubice: Čiliak – Hanzlík, M. Hruška, Kempný, Kováčik, Žižka, Kuboš, Dujsík – H. Zohorna, Holec, J. Svoboda – Káňa, Němec, T. Svoboda – Burian, J. Hruška, Dočekal – Raška, Mrázek, Jenyš.
Kometa: Salfický – Píša, Kočí, Benák, Ďaloga, Gregorc, Vašíček, Čáp – Sýkora, Marha, Somík – Cetkovský, Nosek, T. Zohorna – Radil, Kousal, Starý – Tybor, Poulíček, Voženílek.
 
 
Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře