Reklama
reklama

Bezbranková bitva dospěla až do nájezdů. V nich rozhodl junior Mrázek

V rámci dohrávky čtrnáctého kola se brněnská Kometa představila na pardubickém ledě. Duel předloňských finalistů patřil oběma brankářům, kteří v základní části pochytali všechny střelecké pokusy. Rozhodnout se tak muselo až v samostatných nájezdech, kde se štěstí přiklonilo na brněnskou stranu. Jediným přesným exekutorem se stal teprve devatenáctiletý komeťák Petr Mrázek, který se v extralize trefil poprvé. Jednu premiéru zažil i brankář modrobílých Marek Čiliak, který poprvé v extralize nepustil žádný puk za svá záda.
Pardubice - Kometa 0:1sn (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0). Branky a nahrávky: rozh. sam. nájezd Mrázek. Rozhodčí: Homola, Wagner – Barvíř, Blümel. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: 9116. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1. Hráči utkání: Václav Benák - Marek Čiliak.
Pardubice: Čiliak – Hanzlík, M. Hruška, Kempný, Kováčik, Žižka, Kuboš, Dujsík – H. Zohorna, Holec, J. Svoboda – Káňa, Němec, T. Svoboda – Burian, J. Hruška, Dočekal – Raška, Mrázek, Jenyš.
Kometa: Salfický – Píša, Kočí, Benák, Ďaloga, Gregorc, Vašíček, Čáp – Sýkora, Marha, Somík – Cetkovský, Nosek, T. Zohorna – Radil, Kousal, Starý – Tybor, Poulíček, Voženílek.
 
 
Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře