Reklama
reklama

Znojmo ve Villachu jasně podlehlo. Odjíždí bez gólu

Utkání na ledě Villachu Orlům nevyšlo. O jeho osudu do velké míry rozhodla už první třetina, kdy domácí vstřelili dva slepené góly během minuty. Náskok poté postupně navyšovali, český tým se naopak neprosadil ani jednou.

Orli nastoupili do utkání na neoblíbeném ledě Villachu s Patrikem Nechvátalem v brance. Hned v úvodu přečkali oslabení po vyloučení Marka Bira a pomalu se dostávali do hry, v polovině třetiny ale inkasovali dvakrát během jedné minuty. V čase 10:48 nejprve zafungovala slovinská spolupráce, když střelu Urbase dorazil do sítě volnýMiha Verlič, a o 51 sekund později si v podobné pozici dojel k dorážce vlastní střely Brock McBride.

Znojmo se mohlo vrátit do utkání vzápětí, hrálo dvě přesilovky v řadě, ale zahrozit nedokázalo. Chvíli po pauze se prezentoval nebezpečnou ranou Bruijsten, ale brankář Roy si poradil. Druhé dějství bylo vyrovnané, dvougólový náskok ale dával větší klid na hokejky domácím. Ti navíc v poslední minutě dokázali zvýšit na 3:0 a opět to bylo z dorážky. Urbasův bekhend Nechvátal vyrazil na hůl volného Coreyho Locka a situaci už zachránit nemohl.

Ve třetí třetině pak domácí potěšili své fanoušky dalšími třemi trefami. Valentin Leiler v 47. minutě schoval svůj švih za padajícího obránce a překonal Nechvátala u bližší tyče. O dvě minuty později zakončil přečíslení tři na jednoho dorážkou zblízka Evan McGrath a stejný hráč dal výsledku konečnou podobu dvě minuty před koncem, kdy jej u pravé tyče našla zcela volného Jokelova přihrávka. Orli vyšli střelecky naprázdno.

Třetiny: 2:0, 1:0, 3:0
Branky a nahrávky: 11. Verlič (Urbas, Locke), 12. McBride (Kromp, Schlacher), 40. Locke (Urbas, Brunner), 47. Leiler (Platzer, Nageler), 49. McGrath (Hunter, Petrik), 58. McGrath (Jokela, Platzer).Rozhodčí: Fichtner, M. Nikolić – Kaspar, Seewald. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 2948.

 

Zdroj: HC Orli Znojmo

Autor: 
redakce
Aktuálně
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Komentáře