Reklama
reklama

Znojmo ve Villachu jasně podlehlo. Odjíždí bez gólu

Utkání na ledě Villachu Orlům nevyšlo. O jeho osudu do velké míry rozhodla už první třetina, kdy domácí vstřelili dva slepené góly během minuty. Náskok poté postupně navyšovali, český tým se naopak neprosadil ani jednou.

Orli nastoupili do utkání na neoblíbeném ledě Villachu s Patrikem Nechvátalem v brance. Hned v úvodu přečkali oslabení po vyloučení Marka Bira a pomalu se dostávali do hry, v polovině třetiny ale inkasovali dvakrát během jedné minuty. V čase 10:48 nejprve zafungovala slovinská spolupráce, když střelu Urbase dorazil do sítě volnýMiha Verlič, a o 51 sekund později si v podobné pozici dojel k dorážce vlastní střely Brock McBride.

Znojmo se mohlo vrátit do utkání vzápětí, hrálo dvě přesilovky v řadě, ale zahrozit nedokázalo. Chvíli po pauze se prezentoval nebezpečnou ranou Bruijsten, ale brankář Roy si poradil. Druhé dějství bylo vyrovnané, dvougólový náskok ale dával větší klid na hokejky domácím. Ti navíc v poslední minutě dokázali zvýšit na 3:0 a opět to bylo z dorážky. Urbasův bekhend Nechvátal vyrazil na hůl volného Coreyho Locka a situaci už zachránit nemohl.

Ve třetí třetině pak domácí potěšili své fanoušky dalšími třemi trefami. Valentin Leiler v 47. minutě schoval svůj švih za padajícího obránce a překonal Nechvátala u bližší tyče. O dvě minuty později zakončil přečíslení tři na jednoho dorážkou zblízka Evan McGrath a stejný hráč dal výsledku konečnou podobu dvě minuty před koncem, kdy jej u pravé tyče našla zcela volného Jokelova přihrávka. Orli vyšli střelecky naprázdno.

Třetiny: 2:0, 1:0, 3:0
Branky a nahrávky: 11. Verlič (Urbas, Locke), 12. McBride (Kromp, Schlacher), 40. Locke (Urbas, Brunner), 47. Leiler (Platzer, Nageler), 49. McGrath (Hunter, Petrik), 58. McGrath (Jokela, Platzer).Rozhodčí: Fichtner, M. Nikolić – Kaspar, Seewald. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 2948.

 

Zdroj: HC Orli Znojmo

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře