Reklama
reklama

Znojmo v odvetě na Kladno nestačilo

Gólů se diváci dočkali až ve druhé části, v níž domácí v podstatě rozhodli o osudu zápasu, když znojemského gólmana překonali hned ve třech případech. Za Orly zaznamenal čestný úspěch v závěru utkání Tomas. Znojmo tak ani na třetí pokus nedokázalo v přípravě na ledě soupeře zvítězit.
Kladno - Znojmo 3:1. Třetiny: 0:0, 3:0, 0:1
Branky a nahrávky: 22. Redlich (Kolářík), 36. Kania (Dragoun, Eberle), 40. Redlich (Mainer, Kolářík) – 58. Tomas (Fiala). Rozhodčí: Ondráček – Holý, Řešátko. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 200. Průběh utkání: 3:0, 3:1.
 
Rytíři Kladno: Vladař - Růžička, Chalupa, Pojkar, Kehar, Kolařík, Kania – Hořava, Stach, Tenkrát, Eberle, Dragoun, Rudovský, Redlich, Pitule, Strnad, Mainer.
 
ORLI ZNOJMO: Cikánek – Grof, Boruta, Štach, Pavlikovský, Nemčík, Klimíček, Tomas, Pucher – Rehuš, Rosa, Fiala, Havlík, Špaček, Šeda, Podešva, Číp, Bartoš, Novák, Abdul.
 

Úvod první třetiny se nesl lehce v režii domácího celku. Hokejisté Kladna vyslali na znojemského Cikánka několik střel, žádná z nich ale nebyla natolik nebezpečná, aby ohrozila připraveného gólmana. Oba celky ale v první třetině trápily velké nepřesnosti, a proto byl konečný stav stále nerozhodný 0:0.

Domácí se z první třetiny poučili a jakmile vstoupili na led, pustili se do útoku, a to i přes to, že hosté měli početní výhodu. Minutu a půl po úvodním buly se rozvlnila síť znojemské svatyně díky bekhendovému blafáku Tomáše Redlicha. Orli po první brance nabrali na agresivitě a na Vladaře začali pálit jednu střelu za druhou. Rosa se dostal do velké šance, když se před ním objevila prázdná brána. Kotouč ale naneštěstí pro hosty mířil mimo.

Hra se poté obrátila, a byli to hosté, kteří museli zuřivě bránit prostor před Cikánkem. Orlům se to dařilo až do chvíle, kdy ledovou plochu opustil Novák, který si odpykával menší trest za napadení a Kladno znojemské vyloučení potrestalo velmi brzy. Jakub Kania tečoval Dragounovu střelu od modré a zajistil svému týmu již dvoubrankový náskok. Třetí kladenská branka na sebe nenechala dlouho čekat, třicet vteřin před koncem druhé třetiny se znojemská síť rozvlnila znovu. Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho a již podruhé v tomto zápase poslal kotouč za záda hostujícího gólmana Tomáš Redlich.

I přes to, že hned ze začátku závěrečného dějství byli domácí dvakrát vyloučeni, se Orlům nepodařilo skórovat. Poté, co se na ledě proháněly obě kompletní pětky, se hra trochu uklidnila. O menší vzrušení se postaral až deset minut přes koncem Rehuš, jehož nebezpečnou střelu Vladař vyrazil ramenem. Pitule na oplátku zkusil tečovat puk v mezikruží, na Cikánka ale nevyzrál. Znojmo přidalo na tlaku a dokázalo si vytvořil několik pěkných šancí. Štěstí se ale usmálo pouze na Romana Tomase, který prostřelil doposud neomylného Vladaře a korigoval stav na konečných 3:1.

Zdroj: www.hcorli.cz

Autor: 
redakce
Aktuálně
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Komentáře