Reklama
reklama

Ze Salzburgu Orli body nevezou, rozhodla druhá třetina

Orli v Salzburgu v první třetině domácímu týmu sice stačili, ale v té druhé domácí postupně třikrát skórovali. Třetí dějství bylo opět vyrovnané, ale ať se Orli snažili sebevíc, podařilo se skórovat jen Šedovi a Fialovi, Red Bull naopak také vsítil dvě branky a vyhrál pět dva.

S Martinem Bačou zpět v sestavě se Orli v Salzburgu vrhli do první třetiny poněkud vlažně. Prvních deset herních minut bylo od obou celků velmi opatrných, žádný se do vyložené šance nedostal. Až postupem času začali získávat převahu domácí. Dvě gólové situace ale vyřešil brankář Chris Holt, úvodní dvacetiminutovka tak byla bezgólová.

Druhou část utkání zcela jasně opanovali domácí. Již od prvních minut bylo jasné, že Rudí býci to myslí s výhrou vážně. Latusovu střelu sice Holt svým excelentním zákrokem zneškodnil, ale Kyla Beache byl krátký, když puk sice zasáhl, ale nevytěsnil mimo tři tyče. Latusa své gólové snažení nevzdal, jen o pár minut později po prvním gólu si počkal na Rafflovu přihrávku, kterou se snažil propasírovat za Holta, leč marně.

Musel to být až Ben Walter, který dostal ideální přihrávku zpoza brány, načež překonal překvapeného brankáře Orlů. Hosté se však snažili snížit, ale Pucherovu přihrávku přímo před bránu nezužitkoval Šedivý, jenž z těsné blízkosti přestřelil bránu. Proto se radovali domácí, Manuel Latusa se svého gólu dočkal, když dorazil střelu od modré.

I na začátku závěrečné periody byli aktivnější domácí, Rafflovu ránu z kruhu ale Holt stihl vyrazit betonem mimo svoji klec. Jen půl minuty po této šanci se Orli dostali do přečíslení, které využil Jan Šeda. Odpověď Red Bullu na sebe nenechala dlouho čekat, jen pět minut vydrželo svěřencům trenéra Jiřího Režnara snížení na dvoubrankový deficit. Alexander Pallestrang z kruhu opět navýšil vedení domácích.

To však ještě nebylo vše, i přes úsilí Znojma to byli opět Býci, kdo se radoval z gólu. Thomas Raffl ze samostatného úniku zvýšil vedení Salzburgu již na čtyři branky. Dvě a půl minuty před koncem se k puku dostali Orli, již podruhé se prosadili z přečíslení z hole Ondřeje Fialy. V samotném závěru ještě rozhodčí nařídili trestné střílení pro domácí, Komarek už ale skóre nezměnil, domácí porazili Znojmo pět dva.

Třetiny: 0:0, 3:0, 2:2
Branky a nahrávky: 24. Beach, 28. Walter, 33. Latusa (Raffl), 49. Pallestrang (Komarek, Latusa), 54. Raffl – 44. Šeda (Číp, Beroun), 58. Fiala (Štach). Rozhodčí: Berneker, Gamper – Nothegger, Pardatscher. Vyloučení: 3:5. Bez využití. Diváci: 2208. Střely na branku: 42:31. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře