Reklama
reklama

Z gólových hodů vyšla lépe Boleslav

Orli už od začátku zápasu trošku strádali. Ve třetí třetině ale chytili dech a podařilo se jim dotáhnout gólovou ztrátu. Hosté ovšem na své vedení nenechali dlouho čekat a vybudovaný náskok si drželi až do posledních vteřin zápasu.

Znojmo - Ml. Boleslav 5:7. Třetiny: 1:3, 1:1, 3:3.

Branky a nahrávky: 10. Havlík (TS), 26. Fiala (Abdul), 43. Číp (Bartoš), 45. Bořuta (Pucher), 58. Bořuta (Tomas, Grof) – 10. Pacovský (Trška), 12. Stříteský (Pabiška), 17. Látal (Květoň), 27. Jarůšek (Vrbata), 46. Lenc (Látal), 51. Lenc (Robar, Květoň), 52. Mikulík (Látal, Ovčačík). Vyloučení: 8:12. Využití: 3:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 1386. Průběh utkání:0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:7, 5:7.

ORLI ZNOJMO: Nechvátal – Grof, Bořuta, Pavlikovský, Štach, Nemčík, Drtina, Klimíček – Tomas, Fiala, Rehuš – Rosa, Pucher, Havlík – Beroun, Šeda, Abdul – Podešva, Číp, Bartoš – Špaček, Novák.

BK Mladá Boleslav: Valent – Stříteský, Trška, Ovčačík, Kučný, Robar, Vidmar, Hruška – Musil, Pabiška, Pacovský, Mikulík, Bárta, Klimenta, Látal, Lenc, Květoň, Jarůšek, Vrbata, Kubica.

Utkání odstartovalo zajímavou příležitostí pro Znojmo, které si hned v prvních minutách vyzkoušelo početní výhodu pět na tři. Hodně nevydařená přesilovka předznamenala další průběh utkání. Orli měli problémy v rozehrávce, navíc až příliš často pouštěli Boleslav skrz svou defenzívu, což Bruslaři samozřejmě dokázali potrestat. První direkt přišel již v desáté minutě, kdy se po ráně z kruhu prosadil Dominik Pacovský. Znojemští během pár vteřin vyrovnali po trestném střílení Adama Havlíka. Ale to bylo na dlouhou dobu vše.

Druhý zásah do rozhozené znojemské obrany přidal Matěj Stříteský, který si zkušeně položil domácího beka a namířil pod lapačku Nechvátala. Ještě před sirénou se postaral o další gól do jihomoravské klece Martin Látal.

Znojmo vrátil na dostřel Ondřej Fiala, který poslal puk mezi betony Valenta. Radost na domácích tribunách ale netrvala dlouho. Uběhla minuta a exznojemský Richard Jarůšek vrátil střelou pod břevno dvougólové vedení Mladé Boleslavi. V polovině duelu pak střídal jeden trest druhý a hra se začala kouskovat, větších příležitostí jsme se již v prostřední části zápasu nedočkali.

Závěrečnou periodu načali Orli velkým tlakem, z něhož rezultovaly i dva góly, a tedy vyrovnání. Z bezprostřední blízkosti střelou nad rameno překonal Valenta Radek Číp, v početní výhodě pak dorazil puk za brankovou čáru Antonín Bořuta.

Už to vypadalo, že Znojmo zavelelo k obratu, ale pak přišly další hrubky v obraně a Boleslav nezaváhala. Přesné přenesení hry od jedné tyče k druhé proměnil v gól Radan Lenc. Přesilovkou kombinaci zakončil z mezikruží opět Radan Lenc. A sedmý puk ve znojemské síti lovil za svými zády Nechvátal po ráně Milana Mikulíka, která zaplula do pravého horního rohu.

Domácí ještě dokázali alespoň upravit konečný výsledek necelé tři minuty před sirénou, kdy Antonín Bořuta svým druhým gólem v utkání ustanovil skóre na 5:7.

Zdroj: www.hcorli.cz

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře