Reklama
reklama

Z Dornbirnu odjíždí Znojmo s prázdnou

Sen o bodovém zisku se rozplynul ve druhé třetině, ve které Orli inkasovali hned třikrát a gólové manko se jim poté už smazat nepodařilo. Přestože svého soupeře jasně přestříleli, vracejí se na jih Moravy s prázdnou a se sedmou venkovní porážkou v řadě.

Bez Petera Puchera vyrazili Orli do Dornbirnu, kde chtěli za každou cenu získat dva body pro přímý boj o první šestku. Od prvních minut to byli právě znojemští hokejisté, kdo se snažil přejít do zakončení, ale ani Štach ani Grof branku nevsítili, byť nastřelili tyče. Byl to ale domácí tým, kdo jako první slavil branku, když skórovalLuciano Aquino. Pak to byli právě domácí, kdo se ujal role útočníka.

Nejdříve mohl zvyšovat Grabher Meier, pak Arniel s Aquinem nastřelili za Nechvátalem tyč. Orli tento tlak ustáli a podařilo se jim vyrovnat. Roman Tomas se ujal role exekutora, když překonal Lawsona z blízkosti.

Druhé dějství přálo více domácím. Bylo to sice Znojmo, kdo udával tempo hry, tlačil a vymýšlel kombinace, ale Buldokům se dařilo střílet góly. Nejprve ve dvacáté šesté minutě skóroval Chris D’Alvise, pak se v oslabení podařilo ujet znojemské obraně Guillaumemu Desbiensovi ve vlastním oslabení. Než se Dornbirnu podařilo znovu skórovat, trefil ještě Bombach tyč. Čtvrtý gól domácích vstřelil ve třicáté čtvrté minutě Luciano Aquino, čímž vyhnal z brány Patrika Nechvátala, kterého zastoupil Chris Holt.

Třetí dvacetiminutovka se nesla v ostrém duchu, Orli chtěli snížit, Lawsona ostřelovali ze všech možných pozic, ale nemohli propasírovat puk za brankovou čáru. V samotném závěru třetiny se na ledě zdrsnila hra, rozhodčí ji ale nechal kromě dvou dvouminutových trestů plynout. Číp ještě na konci rozezvonil tyč. To však bylo ze strany Orlů vše, domácí vyhráli jasně čtyři jedna.

 

Třetiny: 1:1, 3:0, 0:0
Branky a nahrávky: 9. Aquino (Crawford, Bombach), 26. D´Alvise (Grabher Meier, Arniel), 28. Desbiens, 34. Aquino (Arniel, Bombach) – 18. Tomas (Rehuš, Podešva). Rozhodčí: Gebei, Kellner – Johnstone, Pardatscher. Vyloučení: 3:5. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 2020. Střely na branku: 27:47.Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.

Dornbirner Eishockey Club: Lawson (Madlener) – Magnan-Grenier, D´Aversa, Crawford, Sertich, Lembacher, Jeitziner – D´Alvise, Arniel, Grabher Meier – Bombach, Blatný, Aquino – Petrik, Feichtner, Desbiens – Putnik, Di Benedetto, Samardzic.

ORLI ZNOJMO: Nechvátal (34. Holt) – Bořuta, Klimíček, Štach, Grof, Pavlikovský, Jass, Sova, Nemčík – Beroun, Šeda, Lattner – Číp, Fiala, Havlík – Tomas, Podešva, Rehuš – Novák, Bartoš, Abdul.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře