Reklama
reklama

Urputná snaha body nepřinesla. Orli vyšli podruhé gólově naprázdno

První branky se diváci dočkali až v závěru druhé části, naneštěstí pro Orly si kotouč našel cestu právě do jejich brány. Ani přes veškerou snahu v závěrečné třetině se znojemským hokejistům recept na bezchybně chytajícího Tomáše Dubu najít nepodařilo.

Již úvodní vteřiny prvního dějství napověděly, v jakém duchu se bude nést zbytek utkání. Oba týmy zuřivě bránily, po většinu času bojovaly ve středním pásmu a práce gólmanů byla takřka výhradně v režii krocení dlouhých náhozů z poloviny hřiště. I přesto se ale oběma mužstvům povedlo vypracovat si některé málo četné příležitosti prosadit se, lepšími šancemi oplývali hosté. V jedenácté minutě se ke střele z vrcholu kruhu dostal Geier, jehož ránu ale Nechvátal instinktivně vyrazil betony. Ve dvacáté minutě se také mohl prosadit Duller, před kterým po dobré souhře zela prázdná brána, jeho dorážku ale zcela fantastickým zákrokem zlikvidoval znojemský gólman Patrik Nechvátal.

Přestože se příliš nepřerušovalo, hra nebyla rozkouskovaná, tak se ani jednomu týmu stále nedařilo najít recept na ten druhý. Obrovskou šanci spálil ve třicáté šesté minutě Radek Číp, který po skvělé Birově přihrávce napálil pouze tyč. Zbytek druhé dvacetiminutovky patřil hráčům Klagenfurtu, nejdříve neproměnili únik tří na jednoho, ale pak se dvacet sedm vteřin před sirénou přeci jen podařilo KAC skórovat, když tečovanou střelou v přesilovce udeřil Žiga Pance

Třetí třetina nabídla lepší podívanou než předchozí dvě, Orli se totiž vehementně snažili o vyrovnání. Přestože si dokázali vytvořit mnoho šancí, žádná z nich nebyla vyloženě gólová. Takovou se naopak prezentovali Rakušané, když v přesilovce přestřelil odkrytou bránu Neal. Až v závěru zápasu se domácí dostali do souvislého tlaku, kdy soustavně ohrožovali soupeřovu klec. Největší šanci na zvrat v zápase spálil Peter Pucher, kterého fantastickým zákrokem vychytal Duba. Ani závěrečná hra bez brankáře nepřinesla užitek, Znojmo tak prohrálo fotbalovým výsledkem nula jedna.

Třetiny: 0:0, 0:1, 0:0
Branky a nahrávky: 40. Pance (Popovic, Koch). Rozhodčí: Piragić, Zrnić – Gatol, Neméth. Vyloučení:4:1. Využití: 0:1. Diváci: 3035. Střely na branku: 31:32. Průběh utkání: 0:1.

Zdroj: HC Orli

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře