Reklama
reklama

Propad Orlů ve třetí třetině zajistil Dornbirnu jednogólové vítězství

Jako první se střelecky prosadil Dornbirn, ovšem Orli ještě v první třetině nepříznivý stav otočili a v polovině utkání šli do dvougólového vedení. Na výhru to ale nestačilo, soupeř před koncem druhé části snížil a v té závěrečné dokonal obrat.

Neuplynulo ani čtyřiadvacet hodin od zápasu s Innsbruskem a Orli museli naskočit k dalšímu duelu mezinárodní EBEL ligy. Do jejich svatostánku tentokrát zavítal Dornbirn. Tomu vyšly první minuty duelu lépe. Ve čtvrté minutě si totiž sjel na teč Brock McBride a zakončil do odkryté klece. Domácí se ale nenechali zastrašit a čím dál nebezpečněji se tlačili před Hardyho. Šeda při oslabení z těsné blízkosti neuspěl, Šulák následně nastřelil břevno.

Konec první třetiny ale patřil Znojmu. Nejprve srovnal stav po důrazu v brankovišti Adam Hughesman a čtrnáct sekund před sirénou napálil puk od modré čáry Libor Šulák. Hardy neměl sebemenší šancí zareagovat.

Ve dvaadvacáté minutě se dostal do brejku Ban, avšak Nechvátal stál včas na správné místě a vyrovnání zamezil. Přečíslení nezužitkovali ani Orli a Da Costa následně nastřelil z dobré pozice pouze brankáře Hardyho. V polovině utkání však využil přesilovou hru Colton Yellow Horn, když poslal přesný puk za branku hostů z kruhu pro vhazování. Neuplynula však dlouhá doba a Olivier Magnan znovu snížil na rozdíl jednoho gólu.

Hned na začátku třetí třetiny se objevil v mezikruží osamocený Connelly, avšak narazil na vynikajícího Nechvátala. Na druhé straně neuspěl Yellow Horn, který ze stejného místa trefil jen rameno Hardyho. Čas ubíhal a Znojmo dělalo všechno proto, aby hubený náskok ubránilo. Síly mu na to však nestačily a soupeř udeřil během necelých devadesáti sekund hned dvakrát. Kevin Macierzynki nejprve srovnal, a následně poslal puk pod horní břevno znojemské klece Nikolas Petrik. Orli to sice ještě zkusili bez brankáře, avšak to bylo to poslední, co se v sobotu na ledě událo.

Třetiny: 2:1, 1:1, 0:2
Branky a nahrávky: 17. Hughesman (Da Costa, Šulák), 20. Šulák (Pucher, McMonagle), 31. Yellow Horn (Da Costa, Lakos) – 4. McBride (Sylvester, Macierzynski), 37. Petrik (Livingston), 52. Macierzynski (McBride, Crawford), 53. Petrik (Magnan, Crawford). Rozhodčí: Berneker, Štolc – Nemeth, Soos.Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 2401. Střely na branku: 36:26. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4.

Zdroj: HC Orli

Autor: 
admin
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře