Reklama
reklama

Pro čtvrtfinále si Znojmo vybralo Klagenfurt!

Orli Znojmo se ve čtvrtfinále EBEL utkají s Klagenfurtem. Rozhodla o tom úterní volba soupeřů. První Salzburg zvolil Villach, druhý Linz si jako čtvrtfinálového soupeře zvolil Bolzano. Znojmo se sřetne s Klagenfurtem a na čtvrtý Fehérvár zbyla Vídeň.

Čtvrtfinálové dvojice

Salzburg (1.) – Villach (6.)
Linz (2.) – Bolzano (7.) 
Znojmo (3.) – Klagenfurt (8.) 
Fehérvár (4.) – Vídeň (5.)

 

Salzburg si zvolil tým s jednoznačně nejhorší nadstavbovou formou, Villachu se v poslední době moc nedaří. Poměrně překvapivě si následně Linz vybral Bolzano, úřadujícího mistra. Vzhledem k volbě Znojma zbyla na čtvrtý Fehérvár Vídeň, soupeř, kterému se sice v nadstavbě nedařilo, ale který má velmi našlapaný kádr.

Orli si ze třetího místa mohli vybírat a mezi Klagenfurtem a Vídní zvolili právě korutanský klub! "Vídeň je pro nás sice blízko a bylo by to derby, ale po důkladné analýze jsme se rozhodli pro Klagenfurt. Věříme, že to je dobrá volba. V play-off se přeřadí na vyšší rychlostní stupeň a my věříme, že díky kvalitě našeho kádru jsme schopni přiblížit se našemu cíli a vybojovat semifinále," řekl sportovní manažer Orlů Rostislav Dočekal.

"Jsme touhle volbou překvapeni. Čekali jsme, že si nás vybere Linz," přiznává manažer KAC Oliver Pilloni. "Myslíme si, že je to soupeř, kterého můžeme porazit. Posledních deset zápasů v nadstavbě jsme hráli v podstatě play-off, jsme dobře připraveni,“ věří si Pilloni.

Termíny čtvrtfinále

pátek 6. 3., Znojmo – Klagenfurt
neděle 8. 3., Klagenfurt – Znojmo
úterý 10. 3., Znojmo – Klagenfurt
pátek 13. 3., Klagenfurt – Znojmo
Případně:
neděle 15. 3., Znojmo – Klagenfurt
úterý 17. 3., Klagenfurt – Znojmo
pátek 20. 3., Znojmo – Klagenfurt

 

Hraje se na čtyři vítězné zápasy. Hrací časy domácích zápasů jsou v 18:30 ve všední dny a v 17:30 v neděli, pokud zápas nebude přenášet ServusTV. V takovém případě by se začínalo později.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chystáte se jet lyžovat do zahraničí? Oblíbené jsou evropské destinace jako Itálie, Rakousko nebo Francie. Je ale na takovou cestu připravené i vaše auto? Víte, jaká pravidla v těchto zemích platí?
25.02.2018 - 10:14
Odpočinková zóna s kavárnou a dětským hřištěm, více místa pro sezónní trhy i lepší možnosti parkování či rekonstrukce inženýrských sítí. Hned tři brněnská náměstí čekají v brzké budoucnosti...
25.02.2018 - 08:39
Na jedné straně rozvoj města ve sportovní či dopravní rovině, na straně druhé obyvatelé či historické klenoty města. Situace týkající se směňování městských nemovitostí budí aktuálně v jihomoravské...
24.02.2018 - 09:07
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Komentáře