Reklama
reklama

Pro čtvrtfinále si Znojmo vybralo Klagenfurt!

Orli Znojmo se ve čtvrtfinále EBEL utkají s Klagenfurtem. Rozhodla o tom úterní volba soupeřů. První Salzburg zvolil Villach, druhý Linz si jako čtvrtfinálového soupeře zvolil Bolzano. Znojmo se sřetne s Klagenfurtem a na čtvrtý Fehérvár zbyla Vídeň.

Čtvrtfinálové dvojice

Salzburg (1.) – Villach (6.)
Linz (2.) – Bolzano (7.) 
Znojmo (3.) – Klagenfurt (8.) 
Fehérvár (4.) – Vídeň (5.)

 

Salzburg si zvolil tým s jednoznačně nejhorší nadstavbovou formou, Villachu se v poslední době moc nedaří. Poměrně překvapivě si následně Linz vybral Bolzano, úřadujícího mistra. Vzhledem k volbě Znojma zbyla na čtvrtý Fehérvár Vídeň, soupeř, kterému se sice v nadstavbě nedařilo, ale který má velmi našlapaný kádr.

Orli si ze třetího místa mohli vybírat a mezi Klagenfurtem a Vídní zvolili právě korutanský klub! "Vídeň je pro nás sice blízko a bylo by to derby, ale po důkladné analýze jsme se rozhodli pro Klagenfurt. Věříme, že to je dobrá volba. V play-off se přeřadí na vyšší rychlostní stupeň a my věříme, že díky kvalitě našeho kádru jsme schopni přiblížit se našemu cíli a vybojovat semifinále," řekl sportovní manažer Orlů Rostislav Dočekal.

"Jsme touhle volbou překvapeni. Čekali jsme, že si nás vybere Linz," přiznává manažer KAC Oliver Pilloni. "Myslíme si, že je to soupeř, kterého můžeme porazit. Posledních deset zápasů v nadstavbě jsme hráli v podstatě play-off, jsme dobře připraveni,“ věří si Pilloni.

Termíny čtvrtfinále

pátek 6. 3., Znojmo – Klagenfurt
neděle 8. 3., Klagenfurt – Znojmo
úterý 10. 3., Znojmo – Klagenfurt
pátek 13. 3., Klagenfurt – Znojmo
Případně:
neděle 15. 3., Znojmo – Klagenfurt
úterý 17. 3., Klagenfurt – Znojmo
pátek 20. 3., Znojmo – Klagenfurt

 

Hraje se na čtyři vítězné zápasy. Hrací časy domácích zápasů jsou v 18:30 ve všední dny a v 17:30 v neděli, pokud zápas nebude přenášet ServusTV. V takovém případě by se začínalo později.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře